Akcesoria elektroniczne Brennenstuhl

Marka Brennenstuhl to dla wielu osób synonim dobrej jakości i nowoczesności. Działając w branży elektronicznej już ponad 60 lat, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co przydaje się klientom. Wyróżnia się przede wszystkim ofertą z przedłużaczami, oświetleniem oraz listwami zasilającymi. Jakie funkcje mają te sprzęty?

Przedłużacze Brennenstuhl – na każde warunki

Dział z przedłużaczami marki Brennenstuhl wyróżnia się sporą uniwersalnością i dostosowaniem do nawet bardzo wymagających warunków. W zależności od potrzeby można nabyć akcesoria, które sprawdzą się w domowych warunkach, na zewnątrz lub też w bardziej nietypowych miejscach – np. podczas prac remontowych na ulicy. Takie przeznaczenie sprzętów dowodzi, że są ponadprzeciętnej trwałości i zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo użytkowania – wytrzymują nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Praktyczna obudowa chroni przed dostaniem się do środka różnego rodzaju zanieczyszczeń i wody. Przedłużacze Brennenstuhl wyposażone zostały w system IP, który informuje o stopniu ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

Oszczędne i komfortowe oświetlenie Brennenstuhl

W ofercie sklepu Brennenstuhl znajdują się lampy ręczne, latarki LED, oświetlenie nocne, halogeny i lampy LED. Wiele z tych sprzętów ma swoje zastosowanie podczas pracy, w której istotne jest dostrzeżenie najmniejszych szczegółów lub też panują dość trudne warunki oświetleniowe. Dotyczy to szczególnie ręcznych lamp akumulatorowych, mniejszych latarek lub latarek czołowych LED.

Oświetlenie marki zdaje egzamin również w warunkach mieszkalnych, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę domownikom (np. światło orientacyjne z czujnikiem zmierzchowym). Z kolei oświetlenie zewnętrzne z głośnikiem Bluetooth jest praktycznym gadżetem na wszelkiego rodzaju wyjazdy plenerowe – jest łatwe w użyciu, usprawnia wiele wycieczek oraz daje nieco rozrywki. Na uwagę zasługują również reflektory akumulatorowe, które można wykorzystać jako ochronę przed włamaniem do mieszkania oraz uwidocznienie danej drogi przydomowej. Oświetlenie Brennenstuhl jest energooszczędne i wyróżnia się długotrwałym działaniem.

Wielość zastosowań listew zasilających

Listwy zasilające, które można nabyć w sklepie Brennenstuhl daje się wykorzystać na wiele sposobów i dostosować ich funkcje do własnych preferencji i potrzeb. Są dostępne z kablem o długości od 1,5 do 5 metrów, z wejściem USB, podświetleniem lub ochroną przed porażnieniem. Co ciekawe, niektóre z nich można także sterować za pomocą aplikacji lub pilota – wygodnie i z pomysłem.