Leasing samochodowy dla osób fizycznych – czy warto?

Wbrew pozorom leasing samochodowy to nie tylko skuteczna i wygodna metoda finansowania dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Osoby fizyczne, które nie posiadają firmy, także mogą skorzystać z leasingu, w tym z leasingu na auta używane. Jest to tak zwany leasing konsumencki, przeznaczony dla klienta indywidualnego. Jeśli ktoś szuka leasingodawcy, który oferuje leasing samochodowy na korzystnych warunkach, powinien zwrócić się do firmy CLS.

CLS Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które od ponad 15 lat działa na rynku doradztwa finansowego. Swoim klientom pomaga nie tylko przy leasingach, ale także kredytach. Wspiera zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Oferuje uproszczone procedury, by klient nie musiał gromadzić setek dokumentów i długo czekać na otrzymanie pojazdu. CLS jest jedną z największych firm doradczych w Polsce, ma aż 5 biur handlowych w całym kraju oraz wielu partnerów biznesowych. Leasing samochodów używanych dla osób fizycznych także znajduje się w ofercie CLS, gdyż spółka zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Leasing samochodowy dla osób fizycznych od CLS to idealna okazja dla osób indywidualnych, by zaopatrzyć się w porządne, sprawne auto. Co najważniejsze CLS Sp. z o.o. umożliwia leasing samochodu osobowego używanego, dzięki czemu uzyskuje się dobre auto za naprawdę rozsądną ratę miesięczną. CLS pozwala na wybór auta nawet 10-letniego. Ponadto samochód używany nie musi pochodzić od dealera autoryzowanego. Firma godzi się na finansowania także pojazdów z małych komisów czy takich, które należą do osób fizycznych. Wymagana wpłata wstępna to zaledwie 10% wartości samochodu, co jest wyjątkiem w branży leasingowej, bowiem zazwyczaj leasingodawca żąda od klienta wpłaty nawet 30% wartości auta. Dodatkowo CLS nieodpłatnie przeprowadza wycenę wartości wybranego pojazdu.

Bez wątpienia warto skorzystać z leasingu samochodowego dla osób fizycznych. W przypadku leasingu konsumenckiego, który jest doskonałą alternatywą dla zwykłego kredytu, formalności są ograniczone do minimum. Ponadto klient ma większą elastyczność przy wyborze auta, zazwyczaj też rata leasingowa jest niższa od raty kredytowej. Firma leasingowa, taka jak CLS, zadba także o to, aby uzyskać ubezpieczenie samochodu w przystępnej cenie.