Zabezpieczanie dróg oddechowych poprzez stosowanie maseczek ochronnych jednorazowego użytku

Rok 2020 zapisał się w świadomości większości ludzi na świecie jako czas wzmożonego wysiłku nałożonego na walkę z panującą w każdym zakątku globu pandemii koronawirusa COVID-19. Jedną z najskuteczniejszych praktyk w zwalczaniu potencjalnego ryzyka epidemiologicznego jest zasłanie nosa i ust w miejscach publicznych oraz odpowiednia higiena rąk. Właśnie dlatego polski rząd wprowadził taki nakaz 16 kwietnia 2020r.

Lewiatan gazetka

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszą się internetowe gazetki promocyjne. Nic dziwnego, dzięki nim można sprawdzić aktualne promocje, a także ciekawe wyprzedaże. Warto sprawdzać je regularnie, ponieważ oferty zmieniają się co kilka dni.

Produkty związane z bezpieczeństwem i przepisami BHP

Przepisy bezpieczeństwa BHP wymagają stosowania hydrantów w zakładach pracy. W zakładach, jak fabryki, duże hale, składy, magazyny i hurtownie. Z tego względu modele hydrantów są unowocześniane. Ulepszane dla zapewnienia, jak najbardziej wysokiego bezpieczeństwa. Dodatkowo mają zawieszkę z informacją o terminie przydatności tych urządzeń lub wymagają one kontroli.