Relaks w Karkonoszach? Tylko w Jeleniej Strudze!

Karkonosze to najwyższe pasmo Sudet, którego urok dostrzegli swego czasu scenarzyści filmu „Opowieści z Narnii: Książę Kaspian” i wykorzystali karkonoski krajobraz jako plan zdjęciowy. Zwiedzając te piękne góry określane przez wielu mianem „polskich Alp” musimy znaleźć miejsce gdzie spędzimy miło czas, również poza szlakiem. Podczas planowania wypoczynku w Karkonoszach warto wziąć pod uwagę hotel Jelenia Struga!

Czyste powietrze i naturalny spokój

Hotel w Karpaczu kojarzy się z bliskością gór i natury. Samo miasto jednak jako główny cel setek turystów nie pozwala odpocząć od cywilizacji. Dlatego warto jest wybrać się do miejsca takiego jak Jelenia Struga – spokojnego hotelu położonego w malowniczej dolinie wolnej od zanieczyszczeń i miejskiego zgiełku – ich miejsce zastępują aromat lasu i szum krystalicznie czystych górskich strumyków.

Wyjątkowe atrakcje w cieniu Wielkich Gór

Oglądanie malowniczych widoków, jakie zapewniają Karkonosze jest naprawdę wspaniałym sposobem na spędzanie czasu, ale co za dużo to niezdrowo. Dlatego warto zrobić sobie przerwę. A co wtedy? Jelenia Struga ma szeroką gamę propozycji dla wymagających. Oczywiście nie tylko Wi-Fi czy restauracja. W standardowej ofercie hotel proponuje Świat Saun, Bibliotekę Indyjską, pływanie w basenie z niesamowitą podwodną recepcją, a także relaksujące zabiegi SPA.

Ciało, Umysł, Duch

Jelenia Struga MEDICAL SPA nie jest klasycznym, powtarzającym te same schematy miejscem. Dzięki współpracy ekspertów z różnych dziedzin powstał autorski program CUD – Ciało, Umysł, Duch. Wszystkie zabiegi oferowane w SPA spełniają jego filozofię i przeprowadzają korzystające z nie osoby przez etapy oczyszczenia, odnowy i ostatecznie pielęgnacji całego ciała.

Ekologiczny hotel

Wypoczynek w Karkonoszach może być również eko! Jelenia Struga wykorzystuje odpowiednie rozwiązania w kwestiach oświetlenia, ogrzewania, a także dostarczania energii i wody, dzięki czemu może bez najmniejszych zarzutów pochwalić się mianem „hotelu przyjaznego środowisku”.

O wyjątkowych możliwościach odpoczynku w hotelu w Karkonoszach można długo opowiadać. Jednak najlepszą opcją poznania Karkonoszy i spędzenia niezapomnianych chwil w hotelu w środku doliny jest skorzystanie z oferty Jeleniej Strugi.

Więcej informacji na: http://jeleniastruga.pl