Wygodne odchudzanie – catering dietetyczny Białystok

W ostatnich latach zapotrzebowanie na usługi świadczone przez firmy cateringowe gwałtownie wzrosło. Nie chodzi tu tylko o organizację imprez okolicznościowych, eventów, zapewnianie wyżywienia w szpitalach, przedszkolach czy korporacjach, ale przede wszystkim o usługę zwaną cateringiem dietetycznym lub też dietą pudełkową.

Z diety pudełkowej korzystają te osoby, które nie potrafią, nie chcą bądź z różnych względów (np. z powodu braku czasu) nie mogą gotować, a spożywanie posiłków w przypadkowych lokalach gastronomicznych nie wydaje im się właściwym rozwiązaniem. Catering dietetyczny Białystok to świetne rozwiązanie także dla tych, którzy chcieliby trwale schudnąć, ale nie potrafią się zmotywować do prowadzenia diety.

Dieta pudełkowa – oszczędność czasu i wygoda

Dlaczego z cateringu dietetycznego korzystają osoby zabiegane? Ponieważ dzięki tej usłudze nie muszą tracić czasu na wędrówki po sklepach z produktami spożywczymi, nie muszą zajmować się uzupełnianiem zapasów w lodówce i szafkach z jedzeniem, nie muszą gotować, ani nawet przygotowywać suchego prowiantu, nie muszą zmywać garnków, patelni, zachlapanej kuchenki i brudnych blatów, nie muszą nawet zmywać talerzy, bowiem posiłki dostarczone w ramach diety pudełkowej można spożyć bezpośrednio z higienicznych opakowań. Catering dietetyczny Białystok oznacza zatem ogromną oszczędność czasu i wygodę. Ale w jaki sposób dieta pudełkowa usprawnia proces odchudzania?

Catering dietetyczny Białystok – w trosce o zgrabną sylwetkę

Dieta o określonej kaloryczności

W ramach diety pudełkowej klient każdego dnia otrzymuje pięć posiłków zapakowanych w higieniczne pudełka. Wykupując dietę pudełkową, klient wskazuje, ile kalorii chce dostarczyć organizmowi w ciągu dnia. Jeżeli chce schudnąć, powinna to być suma niższa aniżeli wynosi jego całkowite dziennie zapotrzebowanie energetyczne. Wartość CPM łatwo obliczyć korzystając z darmowych kalkulatorów zamieszczonych w sieci.

Zbilansowane posiłki w równych odstępach czasu

Oczywiście sekret tkwi nie tylko w odpowiedniej kaloryczności posiłków, ale także ich jakości. Catering dietetyczny Białystok to usługa, w ramach której otrzymujemy posiłki zbilansowane, skomponowane zgodnie z zalecaniami dietetyków i specjalistów z dziedziny żywienia człowieka. Ponadto ogromne znacznie dla efektów odchudzania ma częstotliwość spożywania posiłków. Należy je spożywać w równych odstępach czasu i zgodnie z kolejnością podaną przez firmę cateringową. W ten sposób usprawnimy przebieg procesów metabolicznych i unikniemy napadów wilczego głodu.