Po księgowości online Intaxo wprowadza usługę biura rachunkowego

Każda firma wraz z upływem czasu swojego funkcjonowania podejmuje odpowiednie kroki, aby rozwijać swoją działalność. Jest to istotny element, żeby dopasować się do sytuacji na rynku, bo przecież jednym z głównym założeń funkcjonowania firmy jest dopasowanie swojej oferty dla klientów, którzy z niej korzystają.

Kompleksowa obsługa w danej dziedzinie jest obecnie warunkiem niezbędnym, aby klienci byli zadowoleni. Stąd też firma Intaxo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadza usługę biura rachunkowego.

Księgowość bez wychodzenia z domu

Brzmi zachęcająco? A w dodatku wcale nie jest nierealne. Intaxo, to firma która na rynku istnieje już od wielu lat. Głównym założeniem działalności jest obsługa księgowa małych firm, która zaoszczędzi czas właścicieli. Nieważne w jakim miejscu w Polsce prowadzona jest firma, a może dopiero powstał pomysł na jej założenie. Warto już teraz zapoznać się z ofertą Intaxo. Samodzielne prowadzenie księgowości może być nieco uciążliwe i czasochłonne, a osoby prowadzące działalność bardzo cenią sobie swój czas i pieniądze. Korzystając z oferty Intaxo nie będzie trzeba poszukiwać odpowiedniego biura rachunkowego, dostarczać odpowiednich dokumentów księgowej. Wszystko będzie można w łatwy i przyjemny sposób zrobić on-line używając komputera lub darmowej aplikacji w telefonie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Finanse firmy pod kontrolą

Dzięki aplikacji mobilnej, można mieć wszystko, co dotyczy finansów prowadzonej działalności zawsze pod ręką i kontrolą. Książka przychodów i rozchodów, deklaracje podatkowe, faktury, a nawet analizy w formie przejrzystych wykresów. Program gwarantuje bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Nie dziwi więc fakt, że już wiele osób zaufało Intaxo. Aby rozpocząć prowadzenie księgowości w programie, wystarczy poświęcić dwie minuty. W tym czasie ciężko byłoby chociażby dotrzeć do stacjonarnego biura rachunkowego. Program, składający się z czterech modułów: fakturowanie, koszty, księgowość oraz analiza, jest bardzo intuicyjny, przez co bardzo łatwy w obsłudze. Wystawianie i przekazywanie faktur nie było nigdy tak proste. Program daje możliwość wysłania mailem faktury zaraz po jej wystawieniu, a jeżeli potrzebna jest wersja papierowa, to można ją również wydrukować. Dzięki usłudze wprowadzania kosztów, można je dzielić na: opłaty za media, zakup towarów i materiałów, koszty paliwa, koszty pojazdu, koszty leasingu oraz pozostałe koszty. Dzięki temu, odpowiednio zaewidencjonowane faktury, trafiają do właściwych rubryk w książce przychodów i rozchodów. Program przelicza także amortyzacje, jeżeli zostaną wprowadzone dane związane z posiadanymi środkami trwałymi czy pojazdami firmowymi.

Dodatkową zaletą korzystania z usług Intaxo jest moduł magazynowy. Daje on możliwość kontroli stanów magazynowych oraz obsługi zamówień i rezerwacji. Jest to opcja, która bez wątpienia zapewnia komfort w codziennym prowadzeniu działalności. Moduł ten umożliwia swoim użytkownikom tworzenie cenników na podstawie katalogów produktów. Posiadanie takie rozwiązania jest nieocenioną pomocą podczas inwentaryzacji.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wszystkie dane, które trafiają do programu, są traktowane jako poufne i przechowywane w certyfikowanych centrach danych. Czuwa nad tym Administrator Bezpieczeństwa Informacji wraz  z zespołem specjalistów. Klienci korzystający z usług oferowanych przez Intaxo nie muszą również obawiać się utraty danych wprowadzanych do programu, a to wszystko dzięki kopiom zapasowym.

Jak zacząć korzystać z programu?

Rozpoczęcie korzystania z programu jest bardzo łatwe. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu lub pobranie aplikacji na telefon. Wystarczy przejść przez rejestrację i skonfigurować program, aby móc w pełni korzystać z jego możliwości w dowolnym miejscu, i o każdej porze. Przez 30 dni program można przetestować zupełnie bezpłatnie. Do użytkowania programu nie są potrzebne licencje czy dodatkowe zgody.

Podsumowanie

Szereg zalet oraz możliwości, jakie stawia przed użytkownikami program Intaxo, jest bezsprzecznym argumentem, że warto z niego zacząć korzystać. Jeżeli do tej pory korzystało się ze stacjonarnych biur rachunkowych, księgowych to będzie to dla firmy zmiana, która zaoszczędzi sporo pieniędzy, jak również czasu, dając dodatkowy bonus w postaci komfortu i kontroli w codziennym funkcjonowaniu firmy.