Przejazdy autokarem początkiem niezapomnianej przygody

Każdy moment jest dobry, żeby wyruszyć w wymarzoną wielotygodniową podróż lub chociaż udać się na krótką wycieczkę za granicę. Ogromną zaletą jest to, że obecnie nie wszystko jest na naszej głowie – z pomocą przychodzą biura podróży, które cały czas udoskonalają swoje oferty, dopasowując je do oczekiwań klientów.

Przykładem nowego typu ofert są przejazdy autokarem, które cieszą się coraz większym powodzeniem wśród klientów biur podróży. Są one dedykowane osobom, które lubią samodzielnie planować i kontrolować swoje urlopowe harmonogramy. 

Jak przygotować się na kilkugodzinne przejazdy autokarem?

Wielogodzinna podróż może być męcząca, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. W przypadku przejazdów autokarem musimy się liczyć z tym, że długość trwania podróży jest zależna od ruchu na drogach i autostradach w poszczególnych państwach. Właśnie dlatego powinniśmy dokładnie zastanowić się, na co chcemy ten czas przeznaczyć. W autokarze możemy np:

  • spać – przyda nam się wtedy wygodna standardowa poduszka lub mały rogal (półokrągła poduszka spotykana najczęściej w samolotach),
  • czytać – możemy nadrobić zaległości w ulubionych książkach lub czasopismach,  
  • słuchać muzyki, podcastu lub audiobooka – słuchanie tego typu nagrań również pozwala nadrobić zaległości czytelnicze, pomaga się odprężyć i wyciszyć, 
  • obejrzeć serial lub film – na co dzień zwykle nie mamy na to czasu, a kilkugodzinna podróż to idealna okazja na mały seans,
  • pracować – czas w autokarze można też wykorzystać na ostatnie zadania służbowe, takie jak odpisanie na maile lub zlecenie zadań pozostałym współpracownikom. 

Przejazdy autokarem – nowa propozycja biur podróży 

Wiele osób chce podróżować i zwiedzać nowe miejsca “na własną rękę” – nie potrzebują konkretnego planu wyjazdu i czasu zorganizowanego co do godziny. Biuro podróży Euro Pol Tour właśnie dla takich klientów przygotowały ofertę przejazdów autokarem – https://www.europol.com.pl/promocja,Przejazdy-autokarowe – obejmuje ona jedynie transport do wybranej miejscowości. W tej opcji najbardziej popularne są wyjazdy do Chorwacji, Bułgarii, Włoch i Czarnogóry. Po dojechaniu na miejsce turyści sami decydują co chcą zobaczyć i w jakich hotelach nocować. A jest w czym wybierać, bo kraje te mają niezwykle rozwiniętą turystykę – oprócz licznej bazy hotelowej do zobaczenia jest wiele pięknych miejsc i atrakcji turystycznych, które od wieków zachwycają odwiedzających z całego świata. Zaletą takich podróży jest też aspekt finansowy – ceny przejazdów nie są wygórowane, a dla dzieci i seniorów przygotowywane są dodatkowe rabaty i zniżki od cen regularnych.