Podpisanie umowy z OnlyGo w Krakowie

Praca w Uber i Bolt – jak zostać kierowcą?

Sytuacja na rynku świadczonych usług, a więc także usług związanych z korzystaniem z taxi na dzień dzisiejszy wygląda już całkiem inaczej niż w latach wcześniejszych, gdzie na przyjazd pojazdu można było długo czekać lub też wcale się nie doczekać. Dzisiaj wystarczy w swoim smartfonie zainstalować aplikację taxi Uber lub Bolt i można mieć w zasięgu ręki szybki, tani i bezpieczny dojazd we wskazane miejsce. Aplikacje te posiadają prostą i szybką obsługę, dlatego cieszą się uznaniem dużej liczby klientów, niezależnie od wieku. A co trzeba zrobić,żeby świadczyć usługi jako kierowca Ubera lub Bolta zarówno w formie stałego zarobku, czy też w formie dodatkowej pracy.Podstawowe pytanie wielu osób brzmi:czy muszę zakładać własną działalność gospodarczą? Otóż odpowiedź brzmi,że nie jest to warunek konieczny.
Praca jako kierowca Uber lub Bolt dzięki OnlyGo

Praca taksówkarza bez zakładania własnej firmy

Jest to świetna informacja dla osób, które lubią wykonywać pracę kierowcy, świadczyć usługi dla innych osób, ale nie spieszy się im z różnych względów do tego, aby zakładać własną działalność gospodarczą. Konieczność odprowadzania składek do ZUS-u, prowadzenie własnej buchalterii skutecznie ich do tego zniechęca, chcą po prostu pracować na niezależnym etacie. Na jakich zasadach w takim razie warto współpracować z Uberem lub Boltem? Już wyjaśniam.

Dogodne warunki współpracy

Chociaż jedną z najbardziej podstawowych form współpracy jest założenie własnej działalności gospodarczej, gdzie kierowca rozlicza swój dochód przez firmę i samodzielnie płaci należne podatki, to istnieje także inna forma współpracy. Można skorzystać z możliwości zatrudnienia u jednego z partnerów biznesowych Ubera lub Bolta, tam kierowca otrzyma samochód firmowy oraz niezbędne narzędzia do podjęcia pracy. Jednym z takich partnerów biznesowych jest firma OnlyGo znajdująca się w Krakowie, jej oferta dostępna jest na stronie https://onlygo.pl/oferta/praca-uber – osoba chcąca pracować jako kierowca otrzymuje umowę o pracę i gwarancję bezpieczeństwa zatrudnienia. Dodatkowo będzie miała dostęp do wielu korzyści z nią związanych, do których można zaliczyć zniżkę na paliwo i części zamienne do samochodu, a nawet kartę multisport.

Podpisanie umowy z OnlyGo w Krakowie

Ile godzin muszę poświęcić na pracę?

Każdy wybiera opcję najbardziej dla niego komfortową. Istotne jest, że wysokość osiąganych dochodów jest wprost proporcjonalna do ilości godzin spędzonych w trasie. Jeśli ktoś marzy o pracy, którą nie musi wykonywać w ściśle określonych godzinach to narzędzie w postaci aplikacji taxi Uber lub Bolt świetnie się w tym temacie sprawdzi. Dzieje się tak dlatego, ponieważ dzięki swobodzie etatowej każdy pracownik samodzielnie ustala godziny swojej pracy, a to dlatego, że samochody pod marką Ubera lub Bolta pracują przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Na początek istnieje możliwość podjęcia pracy na okres próbny co opisane jest w artykule https://onlygo.pl/oferta/praca-bolt, kierowca ma w ten sposób czas na podjęcie właściwej decyzji czy ta praca jest na pewno dla niego.

Podsumowując, Uber i Bolt to doskonałe aplikacje umożliwiające pracę na stały etat lub w formie pracy dodatkowej, a także podjęcia współpracy jako niezależny podmiot gospodarczy.