Kalkulator pracodawcy, który oblicza dofinansowanie z PFRON-u

Jesteś pracodawcą? Jeśli tak, to wiesz, że dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych mogą znacznie polepszać sytuację zarówno twojej firmy, jak i ludzi z upośledzeniami organizmu.

Jedynym problemem tych – jakże ważnych i potrzebnych społecznie – dofinansowań jest ich pewien stopień skomplikowania czy też niejasności, co być może utrudnia ci planowanie dalszych ruchów kadrowych. Nie musisz być jednak profesjonalnym księgowym, aby obliczyć, ile możesz zyskać dofinansowanie na etat osoby nie niepełnosprawnej. Firma My Wspieramy udostępnia za darmo kalkulator, który zrobi to za ciebie: ty musisz tylko podać parę informacji. Możesz całkowicie zaufać wyliczeniom, ponieważ agencja My Wspieramy zajmuje się pośrednictwem pracy dla niepełnosprawnych, więc obcowanie z tajnikami PFRON-u to dla jej pracowników nie pierwszyzna.

Kalkulator pracodawcy, który oblicza dofinansowanie z PFRON-u

Dlaczego akurat ten kalkulator pracodawcy stanie się twoim ulubionym?

Odpowiedź jest następująca: zero logowania i podawania wrażliwych danych osobowych, maksimum prostoty, wiarygodności oraz skuteczności. Z tego kalkulatora dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, a potem wrócisz szybko do swoich zajęć. Sądzimy, że każdy pracodawca zasługuje na możliwość obliczenia dofinansowania PFRON-u bez pomocy księgowych. Jaki jest w tym haczyk? Nie ma żadnego! Agencja My Wspieramy pragnie pomagać pracodawcom, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne, bo zależy nam na tym, by niepełnosprawni stawali się atrakcyjną ofertą na rynku pracy. Na tym polega nasza praca: pomagając pracodawcom, pomagamy pracownikom.

Pod zamieszczonym w tym artykule linkiem znajduje się twój nowy ulubiony kalkulator kalkulator pracodawcy . Jeśli ci się spodoba, zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami – pomagamy pracodawcom we wszelkich sprawach związanych z PFRON-em i zatrudnianiem osób niepełnosprawnych. Ponadto na naszej stronie domowej każdy pracodawca odnajdzie wiele merytorycznych porad.