Kup odpowiednią ilość alkoholu na imprezę

Kiedy planujesz zorganizować przyjęcie, musisz podjąć wiele decyzji. Musisz przemyśleć się, ile zaprosisz osób, jakie posiłki podasz swoim gościom i czy jaki alkohol będziesz serwować.

Istnieje wiele rodzajów trunków, które można przygotować na przyjęciu, od prostych do nieco bardziej skomplikowanych. Bez względu na to, jaką imprezę organizujesz, bezpiecznym rozwiązaniem jest dostarczanie piwa swoim gościom. Zastanów się nad wyborem jednej lub dwóch opcji, takich jak ciemne i jasne piwo, abyś mógł zaspokoić gusta wszystkich uczestników. Podawanie lokalnego piwa jest doskonałym akcentem i stanowi początek rozmowy dla gości. Nie wszyscy lubią piwo, więc warto mieć alternatywę. Wino to świetna opcja, niezależnie od tego, czy podajesz pełny posiłek. Wybierz odmiany win czerwonych i białych do picia, a jeśli świętujesz, zastanów się nad kupieniem wina musującego lub szampana. Dżin z tonikiem to prosty, orzeźwiający drink i jest niezbędny podczas wiosennych i letnich spotkań. Ponieważ są tylko dwa składniki, plus dodatek limonki lub cytryny, można taki drink łatwo mieszać indywidualnie dla każdego gościa, który go zamawia. Kolejny dwuskładnikowy drink, wódka i napój gazowany lub sok, to świetny wybór na każdą imprezę. Wódka jest zwykle jednym z najpopularniejszych trunków na przyjęciach.

Whisky jest odwiecznym ulubieńcem osób pijących alkohol i można ją podać schludnie, na lodzie lub z odrobiną wody sodowej, albo z colą, jeśli ktoś woli. Ustalenie, ile butelek wina potrzebujesz na małą kolację, może być łatwe, ale co z planowaniem dużej imprezy, takiej jak impreza w gronie znajomych lub spotkanie rodzinne? Najpierw dowiedz się, ile drinków potrzebujesz na czas imprezy. Zasadniczo zakładaj, że goście będą pić dwa drinki podczas pierwszej godziny imprezy, a następnie jeden co godzinę. Możesz również znaleźć w internecie Przepisy na shoty. Następnie zastanów się, jak chcesz podzielić te napoje między wino, piwo i mocniejszy alkohol, w zależności od osób, które gościsz. Lub upraszczając, po prostu przydziel jedną trzecią całkowitej liczby napojów dla każdego rodzaju alkoholu.