Własny film reklamowy? To prostsze niż myślisz

Wyższy poziom promocji? Film reklamowy! Cena, marka, logo – wypromuj co chcesz, i wykorzystaj magię ekranu do skutecznego zaprezentowania swojej firmy. W parze z najnowszymi zdobyczami techniki granicą możliwości jest już tylko wyobraźnia. Szczególnie, że cena filmu reklamowego nie musi zwalać z nóg.

Własny film reklamowy? To prostsze niż myślisz

Wyższy poziom promocji? Film reklamowy! Cena, marka, logo – wypromuj co chcesz, i wykorzystaj magię ekranu do skutecznego zaprezentowania swojej firmy. W parze z najnowszymi zdobyczami techniki granicą możliwości jest już tylko wyobraźnia. Szczególnie, że cena filmu reklamowego nie musi zwalać z nóg.

Powszechnie wiadomo, że kupujemy oczami, ale w zalewie reklam trudno zwrócić uwagę potencjalnego klienta właśnie na naszą ofertę. Ruch na ekranie może być naszym sprzymierzeńcem. Film pozwala na przyciągniecie uwagi odbiorców na dłużej, niż w przypadku innych form. Co można reklamować przy wykorzystaniu filmu? Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź: wszystko!

ILE TO KOSZTUJE, CZYLI koszt produkcji filmu reklamowego

Decyzja podjęta, chcesz mieć profesjonalny film promujący twoją firmę. Czas na wybór ekipy o oszacowanie kosztów. To wbrew pozorom trudne zadanie, bo na ostateczną cenę wpływ ma wiele parametrów. Pamiętaj jednak, że to ty decydujesz o tym, jaki ma być efekt finalny.

Cena filmu reklamowego to co najmniej kilka tysięcy złotych. Zanim złapiesz się za głowę pomyśl, że na ostateczną kwotę składa się wynagrodzenie dla całego sztabu ludzi. A każda z osób wykonuje inne zadanie. W pojedynkę nie da się nakręcić profesjonalnego materiału. Produkcja filmów reklamowych cennik – takie zapytanie często ląduje w internetowej wyszukiwarce. Aby poznać dokładną wycenę, potrzebne są jednak konkretne dane. Dopiero po przedstawieniu swoich oczekiwań i warunków brzegowych filmowcy stworzą precyzyjną kalkulację. Wbrew pozorom to nieskomplikowany proces, a wybierając profesjonalną firmę zajmującą się produkcją filmów reklamowych, będziemy prowadzeni krok po kroku.

KAMERA, AKCJA!

Wybór ekipy zajmującej się kręceniem filmów zawodowo to także gwarancja, że wszystko pójdzie według wcześniej ustalonego scenariusza. Firmy takie jak PJ Films Studio odpowiadają za cały proces powstawania klipu, a dzięki temu, ty masz mniej na głowie. Koszt produkcji filmu reklamowego w ten sposób jest również mniejszy – nie trzeba zlecać poszczególnych zadań innym podwykonawcom i martwić się o pieniądze.

Gotowy film możesz wykorzystywać według własnego uznania. Może to być spot w telewizji albo kreacja do kampanii w Internecie. Możesz również umieścić klip w mediach społecznościowych. Niektóre filmy zyskują w ten sposób własne życie – tak przypadają do gustu internautom, że powielane i rozsyłane po całej sieci notują nawet setki tysięcy odtworzeń.