Bądź minimalistą i postaw na uniwersalność

Butelki z płynami do mycia i pielęgnacji podłóg, opakowania ze środkami do czyszczenia kuchennych blatów i łazienkowych kafelków – takie produkty znajdują się praktycznie w każdym domu. Na ich przechowywanie tracimy dużo miejsca, które dla wielu gospodyń domowych jest bardzo cenne. Warto zamiast kilkunastu pojemników postawić na jeden, uniwersalny produkt, który poradzi sobie z każdą brudną nawierzchnią.

Uniwersalne środki czystości dla każdego

Obecnie na rynku dostępne są uniwersalne środki do sprzątania, które znajdują zastosowanie przy codziennym sprzątaniu i czyszczeniu mebli oraz wszelkich powierzchni zmywalnych, takich jak: podłogi, drzwi czy elementy szklane. Tego typu produkty mają odczyn neutralny i służą do bieżącego usuwania zabrudzeń. Powierzchnia jest jednocześnie myta, a w razie potrzeby także dezynfekowana.Uniwersalne środki czystości bardzo często wykorzystywane są przez firmy zajmujące się sprzątaniem zawodowo, a także przez personel sprzątający w lokalach biurowych, szkołach, szpitalach oraz innych obiektach publicznych.

Uniwersalne sprzątanie w stylu eko

Uniwersalne środki czystości, to także dobre rozwiązanie dla osób, które stawiają na ekologię. Kupując jeden produkt ograniczamy bowiem ilość zużywanego plastiku, w którym najczęściej sprzedawane są środki czyszczące. Dodatkowo, na rynku dostępne są uniwersalne produkty do sprzątania, które w swoim składzie mają tylko naturalne składniki. Tego typu produkty nie uczulają i są bezpieczne dla biologicznych oczyszczalni ścieków. Warto jednak podkreślić, że ekologiczne środki czystości skutecznie usuwają brud i osad, pozostawiając wysoki poziom higieny.

Środki sprzątające od Cleantec

Osoby zainteresowane zakupem uniwersalnych produktów czyszczących mogą skorzystać z oferty Cleantec. Jest to hurtownia środków czystości, która działa na rynku od 2008 roku. W swojej ofercie ma szeroki wybór chemii przemysłowej. Hurtownia chemiczna Cleantec proponuje także ekologiczne środki czystości, które powstały na bazie surowców odnawialnych, a szczególną rolę odgrywają w nich preparaty biologicznie czynne. Dzięki zawartości bakterii i enzymów działają długofalowo, nie tylko czyszcząc, ale i zapobiegając zapychaniu instalacji sanitarnych. Pełna oferta hurtowni dostępna jest na cleantec.com.pl.