Rodzinny weekend w hotelu SPA

Marzy Ci się gruntowny wypoczynek z dala od domu? Zabiegi w SPA, romantyczna kolacja, relaks w basenie? Kto nie marzy o takim weekendowym relaksie. Czy uda Wam się spędzić udany weekend z dziećmi u boku? W Polsce nie brakuje hoteli rodzinnych, które oferują atrakcyjny relaks dla każdego członka rodziny. W tym artykule zabierzmy Was na weekend do hotelu nad jeziorem.

 

Co można robić w weekend w hotelu spa nad jeziorem?

Wielu z nas nie wyobraża sobie wypoczynku bez dzieci. Weekend to czas wolny i chcecie go spędzić razem. Na te 2 wolne dni porzucacie domowe pielesze i chcecie całą rodzinną relaksować się w miejscu stworzonym dla rodzinnych amatorów. Wasze miejsce docelowe to hotel rodzinny.

To ośrodek z ofertą skierowaną do rodziców z dziećmi. W takim miejscu z atrakcji hotelowych korzysta każdy członek rodziny. Co dokładnie mam na myśli?

Zacznijmy od najprostszych kwestii. Hotelowa restauracja oferuje menu dla dzieci. Pokój przygotowany jest na potrzeby rodziny: dostawka do łóżka, przewijak, nocnik. Te kwestie należy ustalić z obsługą hotelu przy rezerwacji.

Hotel rodzinny dostosowany się do potrzeb rodziny z dziećmi. Czas spędzany w takim miejscu ma być atrakcyjnym odpoczynkiem. Nie będziecie się przecież martwić o brak podgrzewacza do mleka, czy przewijaka?

Rodzinny hotel doskonale rozumie potrzeby małych gości, utrzymuje odpowiednie standardy bezpieczeństwa w hotelu, oferuje rodzinie atrakcyjny program animacyjny dla dzieci.

Atrakcje dla całej rodziny

Można wyobrazić sobie lepsze miejsca na rodzinny weekend niż hotel spa nad jeziorem, w malowniczej okolicy? Bliska relacja z naturą każdemu zrobi dobrze w takim miejscu, naprawdę można odpocząć i zapomnieć o codziennych troskach.

 Czas wspólny

W tygodniu nie znaleźliście czasu na wspólne oglądanie filmów? W trakcie tego weekendu będzie taka okazja.  W sali kinowej będziecie mieli szanse na wieczorny seans rodzinny komedii. Taki rodzinny weekendowy wyjazd to nie tylko okazja do wspólnego spędzania czasu. Może właśnie dopiero takiej wyjazdy to jedyna okazja, by zjeść wspólnie śniadanie, czy obiad.

Przez cały weekend nie będziecie tylko siedzieć w hotelu. W pakiecie rodzinnego weekendu znalazły się również: wizytę w parku linowym, wycieczki rowerowe, spacery nad brzegiem jeziora, rodzinna zabawa przy wieczornym ognisku, czy wycieczka z przewodnikiem po najciekawszych punktach w okolicy. Bez względu na rozmiar atrakcji, najważniejsze jest to, byście maksymalnie wykorzystali ten wolny czas na wspólne spędzanie czasu.

Rodzice

Jeśli jednak rodzice zapragną być w tych dniach, choć na chwilę tylko we dwoje. Czemu nie? Macie do tego prawo, codzienne rutyna potrafi bezlitośnie pozbawić Was intymnych chwil tylko we dwoje. W trakcie tego weekendu możecie wygospodarować czas tylko dla siebie. W końcu jesteście w hotelu SPA. Romantyczne chwile w świątyni piękna doceni każdy zapracowany rodzic. Przyjemne czekoladowe masaże, odprężające peelingi, wreszcie relaks w jacuzzi z lampką szampana. To tylko nieliczne zabiegi, z których możecie skorzystać  w Instytucie SPA w hotelu. Koniecznie zarezerwujcie dla siebie pobyt w SPA

Dzieci

Skoro rodzice mają prawo do spędzania czasu tylko we dwoje. Najmłodsi goście hotelu również mają w grafiku zabawę w swoim gronie. Nie piszemy jednak tylko o „zabawie” w pokoju zabaw. Czas najmłodszych zorganizuje i umili animator czasu wolnego z ramienia hotelu. To coraz częściej spotykana usługa wielu hoteli, nie tylko tych rodzinnych. Kreatywne gry i zabawy, wysiłek na świeżym powietrzu, warsztaty kulinarne itp. Zapewniamy, Wasze dzieciaki nie będą się nudzić w hotelu.

Planowanie wyjazdu z dziećmi to nie lada wyzwanie.  Opracowanie trasy podróży, wybór miejsca, przygotowanie atrakcji.  Jak cel Waszej podróży wybierz atrakcyjne turystycznie miejsce, w którym rzeczywiście będziecie mogli odpocząć. Jako bazę noclegową wybierzcie  hotel rodzinny, który zapewni Wam spokój, bezpieczeństwo i atrakcje dla całej rodziny.