Zaskocz swojego faceta w sypialni

Jeżeli chcesz w pełni zaspokoić swojego partnera w łóżku to musisz zdecydowanie zaangażować się w seks partnerski. Jeżeli się położysz, rozchylisz nogi i będziesz oczekiwała, że Twój mężczyzna zrobi wszystko za Ciebie – to z pewnością prędzej czy później znudzi się mu to.

 

Jeżeli chcesz w pełni zaspokoić swojego partnera w łóżku to musisz zdecydowanie zaangażować się w seks partnerski. Jeżeli się położysz, rozchylisz nogi i będziesz oczekiwała, że Twój mężczyzna zrobi wszystko za Ciebie – to z pewnością prędzej czy później znudzi się mu to. Kobiety uważają, że sam ich wygląda jest wystarczający dla faceta. O ile jest to prawdą to dla uzyskania pełniejszej satysfakcji seksualnej wymagane jest pełne zaangażowanie obojga partnerów.  Zaskocz swojego faceta w sypialni i dowiedz się w jaki sposób w pełni go zaspokoić.

Otwartość

Dla faceta bardzo ważna jest otwartość kobiety. Nie wystarczy się położyć i oczekiwać wszystkiego od mężczyzny. Jeżeli Twój facet zobaczy pełne zaangażowanie, otwartość i to, że oddajesz się cała dla niego – wówczas będzie zdecydowanie bardziej zadowolony z seksu. Bądź aktywna, dotykaj go i pieść. To na pewno będzie kluczem do udanego współżycia.

Seks oralny

Seks oralny jest ważny nie tylko dla kobiet. To ogromna przyjemność dla faceta. Tylko w przypadku gdy widzi, że nie robisz tego na siłę i z przymusem. Przejdź to tego rodzaju seksu na własną rękę. Pokaż to, że sprawia Ci to przyjemność, nawet wtedy gdy musisz to udawać. On robi identycznie to samo dla Ciebie, dlatego musisz się tutaj postarać. Jeżeli zrobisz to z uczuciem to gwarantuję Ci, że Twój facet będzie w wniebowzięty.

Fantazje

Porozmawiaj ze swoim facetem o tym, co go kręci w łóżku. Dowiedz się jakie są jego fantazje i wspólnie postarajcie się je zrealizować. Nigdy nic na siłę! Jeżeli coś Cię przerasta to zdecydowanie nie powinnaś się do tego zmuszać. Liczy się tutaj rozmowa i odpowiednia komunikacja. Oboje musicie wiedzieć czego tak naprawdę chcecie i co sprawia Wam przyjemność. W ich realizacji pomogą z pewnością stroje erotyczne, które w swojej ofercie ma ten sex shop Stargard.

Gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne mogą pozytywnie zaskoczyć Twojego faceta. Jeżeli nie wiesz, co będzie dla niego odpowiednie to razem zróbcie zakupy. Jeżeli wstydzicie się pójść do sklepu stacjonarnego – najlepszym wyborem będzie sklep internetowy. Jest to bardzo dyskretna forma zakupów i sprawdzony sklep na pewno będzie świetnym wyjściem. Wybierzcie to co dla was obojga będzie satysfakcjonujące i akceptowalne.

Seksowna bielizna

Seksowna bielizna również może przynieść świeżość w sypialni i pozytywnie zaskoczyć Twojego partnera. Załóż najseksowniejszą bieliznę jaką masz lub kup coś nowego. Możesz również zrobić dla niego striptiz. Stwórz odpowiednią atmosferę. Nie pozwól mu się dotykać przy pierwszej lepszej okazji. Poczekaj aż napięcie i pożądanie wzrośnie do punktu krytycznego.

Masturbacja

Dla wielu mężczyzn bardzo podniecający jest widok masturbującej się kobiety. Zapytaj go, czy chce zobaczyć coś takiego. Najpewniej usłyszysz odpowiedź twierdzącą. Dotykaj się namiętniej i obserwuj jego reakcje. Pod żadnym pozorem pozwól mu się dotykać. Wówczas napięcie i podniecenie u niego będzie gwałtownie rosło.

Odnosząc się do tych kilku prostych kroków z pewnością zaskoczysz swojego faceta w sypialni. Zaangażuj się całą sobą i bądź aktywna podczas seksu, a będziesz mieć pewność, że Twój facet jest jak najbardziej zadowolony ze współżycia seksualnego.