Planujesz romantyczny weekend we dwoje? Musisz wybrać to miejsce!

Zaręczyny, rocznica ślubu, urodziny ukochanej, walentynki. Okazji do celebrowania miłości nie brakuje. Z reguły takie ważne rocznice świętujecie w eleganckiej restauracji lub w domu przy kolacji. Na urodziny dostajesz flakon perfum i bukiet kwiatów. Scenariusz z delikatną modyfikacją powtarzacie co roku. Nuda, prawda? Dlatego mamy dla Was przepis na wyjątkowy urodzinowy weekend lub rocznicę. Świętować będziecie w hotelu. Po królewsku.

Hotel na weekend we dwoje

Myślisz, że wyjazd do hotelu z całym tym ceremoniałem wymaga szczególnej okazji? Nic bardziej mylnego. Z pewnością w Twoim regionie nie brakuje eleganckich hoteli w tym tych ze spa, gdzie będziecie mogli spędzić wyjątkowe chwile tylko we dwoje.  Ma to być czas tylko dla Was, bez podróży po mieście w poszukiwaniu miejsca parkingowego pod restauracją, bez wielogodzinnych przygotowań w kuchni. Stolik w restauracji sam się nakryje, kuchnia poda wyśmienite dania, a Wy niczym królewska para zasiądziecie do kolacji. Jednak po kolei.

Na Wasz wyjątkowy weekend wybierzcie hotel, który ma w sobie to coś. Tak wiem, jak to brzmi. Jednak chodzi oczywiście o lokalizacje. Niech będzie to miłe dla oka miejsce, blisko natury np. nad jeziorem. Co powiesz na hotel nad wodą, otoczony piękną, leśną scenerią.  Romantyczna aura specjalnie na Wasze życzenie. Przyjemnie będzie  się przejść na spacer  wzdłuż jeziora po kolacji w hotelu. 

No dobrze lokalizacja to jedno. Dobrze, jeśli Wasz hotel na weekend  posiada w ofercie pakiet dedykowany zakochanym przez cały rok. Całoroczna oferta (nie tylko z okazji Walentynek) świadczy również o doświadczeniu hotelu. Obsługa nie raz już przyjmowała gości z pakietu dla dwojga. Ma dokładnie przećwiczone wszystkie elementy pakietu, jak również zadba o każde życzenie zakochanych. 

Pobyt w hotelu to naprawdę wygodna forma spędzania czasu, nie ukrywajmy tego. Obsługa hotelu zrobi za nas dosłowne wszystko od sprzątania pokoju po przygotowanie każdego posiłku dla Was.  

Idźmy o krok dalej. Taki weekend w hotelu to dla Was rodzice możliwość krótkiego urlopu. Możecie odpocząć, zrelaksować się i choć na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. Może takie weekendy we dwoje na stałe wejdą do Waszych zapełnionych po brzegi kalendarzy?

Romantyczny pakiet. Co zawiera?

Hotel z plażą nad jeziorem to  gotowy scenariusz na romantyczny weekend. Kolacja w hotelowej restauracji, nocleg w komfortowym pokoju, spacer po plaży, rejs żaglówką po jeziorze. Dlatego wybór hotelu jest tutaj szczególnie ważny, generuje on cały program na weekend. To ile hotel może Wam zaproponować, wpłynie na to co będziecie robić w czasie wolnym. Hotel spa zaproponuje nam najwięcej. Aromatyczne masaże, peelingi, zabiegi na twarz, seans przyjemności w saunie.  Do tego nielimitowany dostęp do strefy wellness. Jeśli jednak nie wybieracie się do hotelu spa, sprawdźcie,  co oferują Wam inne ośrodki. 

Zastanówcie się, gdzie chcecie spędzić te chwile we dwoje? Na czym Wam zależy? W hotelu nad pięknym jeziorem bez SPA pobyt może być równie atrakcyjny. Najmocniejszym punktem będzie oczywiście romantyczna kolacja, do tego butelka wina  i romantyczne dekoracje  w pokoju. Hotel bez spa też ma swoje możliwości i będzie atrakcyjny  dla wielu par. Najważniejsze jest to byście  spędzili ten czas razem, z daleka od domu i codziennych problemów. Taki detoks jest każdemu się przyda.

Szukasz miejsca na romantyczny weekend we dwoje? Sprawdź ofertę Centrum MOLO.