Deska z wiosłem – cena, która Cię usatysfakcjonuje…czyli jaka?

“Deska z wiosłem cena” – ten zbitek liter reprezentuje wszystko to, co interesuje początkującego paddlera. Chcesz rozpocząć przygodę z pływaniem na desce SUP, ale nie chcesz inwestować zbyt dużej kwoty, bo nie wiesz, czy to hobby wystarczająco Cię pochłonie? Szukasz sprawdzonego sklepu, gdzie znajdziesz wysokiej klasy sprzęt za niewielkie pieniądze? Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz się, z jakim kosztem będziesz musiał się liczyć i czy w ogóle warto.

Pływanie na desce SUP – dla kogo?

Oferta sklepów internetowych staje się z roku na rok coraz bardziej bogata i obszerna. Z czego to wynika? Prawdopodobnie z tego, że pływanie na deskach SUP nieustannie zyskuje na popularności. Można śmiało powiedzieć, że sport ten nadaje się dla każdego – ambitnych sportowców chcących przełamywać swoje własne bariery i pobijać rekordy, osób szukających ciszy i spokoju a także dla całych rodzin. Wystarczy jedynie wybrać deskę spełniającą oczekiwania potencjalnego użytkownika. Pokład wąski czy szeroki? Jaki kształt powinien mieć Twój SUP idealny – allround, touring, race, a może surf?

Następne pytanie – razem czy osobno?

Deski SUP można kupić osobno bądź razem z całym niezbędnym osprzętowaniem – jakie to osprzętowanie? W przypadku desek pneumatycznych taki pakiet obejmuje pompkę, finy, torbę do przechowywania, leash surferski. Jeżeli interesuje Cię deska z wiosłem cena takiego pakietu wychodzi bez porównania korzystniej, aniżeli miałbyś kupować te elementy osobno. Aztron – marka wiodąca prym w światowej produkcji desek SUP i powiązanych z nimi akcesoriami – proponuje taki “zestaw startowy” już za mniej niż 2000zł. Czy to dużo? Oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia. Jeżeli będziesz odpowiednio dbał o swój sprzęt, to z pewnością odwdzięczy Ci się on kilkoma sezonami świetnej zabawy i niezapomnianych przygód.

Deska z wiosłem – jakie wybrać i gdzie kupić?

Jeżeli nie dysponujesz zbyt imponującym budżetem, to proponuję zapoznać się z modelem Neo Nova od Aztron, który wraz z całym pakietem kosztuje mniej niż 1400zł. Jest to SUP dmuchany (łatwiejszy w przechowywaniu od tradycyjnych, twardych desek) o wszechstronnym zastosowaniu – idealny do nauki i rekreacyjnego pływania. Dużo można by opowiadać i pisać o polecanych modelach desek SUP – najlepiej sam zrób rekonesans. Zajrzyj na stronę gosup.pl – witrynę specjalizującą się w tej tematyce. Jeżeli interesuje Cię zagadnienie pt. “deska z wiosłem cena” to z pewnością znajdziesz tam to, czego potrzebujesz – niezależnie od zasobności portfela i upodobań.