Miłe spotkania z ciekawymi opowieściami

Wielu z nas z zapartym tchem lubi słuchać jakichś ciekawych opowieści ludzi, którzy przeżyli coś bardzo ciekawego, niezwykłego. Lubimy słuchać podróżników, lubimy przeglądać zdjęcia z jakichś wypraw, podróży.

Nie zawsze jednak mamy taką możliwość. W tym miejscu nie sposób nie wskazać na warszawską klubokawiarnię o nazwie Tam i z powrotem. Jest to klubokawiarnia podróżnicza, typowo podróżnicza. Skoro kawiarnia, to oczywiście nie może zabraknąć dobrej kawy, herbaty, innych napojów, wina czy też jakichś ciekawych potraw oraz przekąsek. Mowa oczywiście o potrawach i produktach pochodzących z wielu innych krajów, z bardzo odległych krajów. Jednakże ów lokal to nie tylko jedzenie, to nie tylko kawa oraz herbata. Tu nie mogło zabraknąć właśnie spotkań z podróżnikami, z pasjonatami podróży.

Tu nie może zabraknąć klimatu przenoszącego słuchaczy, bywalców w inne zakątki świata, w jakieś magiczne miejsca na całym świecie. Spotkania, prelekcje, pokazy to codzienność mokotowskiego Tam i z powrotem. Informacje o takich spotkaniach, które są oczywiście otwarte dla każdego, można znaleźć na stronie internetowej tego miejsca.

Tym samym może tu przyjść każdy, aczkolwiek ilość miejsc jest ograniczona. To bardzo istotne, ponieważ owe pokazy i spotkania w mokotowskiej klubokawiarni cieszą się bardzo dużym powodzeniem i szybko należy rezerwować tu miejsce. Warto dodać, że w klubokawiarni mamy wygodne pufy, wygodne ławy, które jeszcze bardziej dodają magii, wygody, komfortu temu miejscu. Na ścianach mamy umieszczone bardzo niezwykłe fotografie, a tym samym podróż w odległe zakątki świata staje się rzeczywistością i naszym udziałem. Jak już wspomniano, mamy do dyspozycji specjalną stronę internetową znajdującą się pod adresem kawiarnia Mokotów, gdzie też można zapoznać się z wieloma ciekawymi szczegółami dotyczącymi funkcjonowania owej klubokawiarni Tam i z powrotem. Tam też znajdziemy menu, znajdziemy fotografie, znajdziemy coś, co jest w stanie nas zainspirować i zachęcić do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca.