Andrzejki, Boże Narodzenie, Sylwester. Czy warto je spędzić w hotelu?

Hotele już dawno przestały nam się jednoznacznie kojarzyć z konferencjami, wyjazdami firmowymi oraz szkoleniami. Niegdyś zarezerwowane tylko dla świata biznesu dziś otwarte dla klientów indywidualnych w tym tych rodzinnych. Do hoteli już nie tylko tych ulokowanych w turystycznych miejscach jeździmy na weekendy, na wakacje, ale również na święta oraz na rodzinne przyjęcia.

Myślicie, że hotele to idealne miejsca na przyjęcia weselne? Bardzo dobrze myślicie. Jednak wesela to nie jedyne imprezy rodzinne, które Polacy organizują w hotelach. Na stałe dołączyły do nich: komunie, jubileusze oraz wieczory panieńskie.  Uważacie, że na organizację imprez rodzinnych w hotelach mogą pozwolić sobie jedynie najbogatsi? Nic bardziej mylnego. Hotele to miejsca dla wszystkich niezależnie od zasobności portfela. Pakiety imprez okolicznościowych są z reguły podzielone na pakiety. Standardowo od najtańszej oferty do najdroższej. Każdy pakiet z określonymi atrakcjami i noclegiem. Szanse więc na imprezę rodzinną  w hotelu 4-gwazdkowym nie są stracone.

W tym artykule jednak nie skupimy się na organizacji w hotelu urodzin czy komunii dziecka. Pójdziemy o krok dalej.

Czy wyobrażacie sobie rodzinne, tradycyjne święta Bożego Narodzenia w hotelu? Czy w takim miejscu to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak. Polacy pakują całą rodzinę i wyjeżdżają na święta (nie tylko te grudniowe) do hoteli. Pomyśl tylko białe święta w górach? Tak, święta, jak z filmu.

Polacy wybierają święta w hotelu nie tylko ze względu na obietnicę bajkowych, białych świąt. Przygotowania świąteczne kojarzą Ci się od lat ze sprzątaniem, zakupami i godzinami spędzonymi w kuchni? Może czas na nowe skojarzenia ze świętami?

Boże Narodzenie w hotelu to propozycja dla każdego, kto naprawdę ma już dosyć męczących przygotowań do świątecznej uczty. W hotelu to obsługa zadba o czystość w pokojach, zadba o atrakcje dla dzieci oraz o przygotowanie tej wigilijnej kolacji.  Na jakie jeszcze atrakcje/usługi możecie, liczyć wybierając się do hotelu na Boże Narodzenie?

W hotelu Centrum MOLO znaleźliśmy pakiet Rodzinne Boże Narodzenie. Mamy tutaj 3 noclegi oraz  3 uroczyste śniadania w formie bufetu. Do tego obiadokolacje również w formie bufetu. 24 grudnia usiądziecie do Tradycyjnej Kolacji Wigilijnej przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd. 25 grudnia odbędzie się świąteczna obiadokolacja. Do tego słodki bufet oraz serwis kawowy do każdego posiłku.

W takich świątecznych pakietach jednak nie chodzi o jedynie o jedzenie. Hotele zadbały również o dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Na dzień przed Gwiazdką, hotel proponuje najmłodszym gościom warsztaty kulinarne z pieczenia pierniczków, przygotowywanie ozdób choinkowych. I wreszcie wspólne ubieranie choinki i pakowanie prezentów. Jakby tego było mało już w Wigilię, pojawi się Święty Mikołaj, który będzie rozdawał prezenty. Ta atrakcja załatwia coroczny rodzinny problem: Kto w tym roku przebierze się za Świętego Mikołaja? 😉

Co w tym czasie będą, robić rodzicie? Na pewno nie będą zajęci sprzątaniem i gotowaniem. To będzie czas na relaks. Czyli seans odpoczynku i odprężenia w kompleksie basenowym lub jak kto woli w instytucie SPA. Na koniec jeszcze jedna atrakcja od hotelu. Chociaż musimy przyznać, że bardzo zależna od pogody. Jeżeli te święta będą prawdziwie białe, hotel organizuje dla gości kulig po okolicy. Niesamowicie fajna sprawa, zwłaszcza dla najmłodszych.

Już teraz rozumiecie, dlaczego święta w hotelu mogą być atrakcyjne dla całej rodziny? W tym wyjątkowym czasie nie skupiacie się na codziennych obowiązkach tylko na odpoczynku i relaksie z całą rodziną. Już dziś pomyślcie, gdzie chcielibyście spędzić ten magiczny czas w roku?

Pełną ofertę pakietu Rodzinne Święta Bożego Narodzenia w Centrum MOLO znajdziecie na stronie www.centrummolo.pl