Manager Allegro – nieoceniona pomoc e-sprzedawców

Duże czy małe przedsiębiorstwo stale poszukuje narzędzi, które odciążą ich nieco od codziennych zobowiązań. Jeśli chodzi o sprzedaż internetową, tutaj w grę wchodzą wszelkiego rodzaju automatyzacje i inne nowoczesne rozwiązania, pozwalające na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Manager Allegro, bo o nim dziś mowa, to nieoceniona pomoc dla wszystkich sprzedawców internetowych, zarówno małych, jak i większych firm. Czym jest manager Allegro? Dowiedz się z poniższego artykułu.

Manager Allegro w kilku słowach

Manager Allegro to nic innego jak jedno z narzędzi, które udostępnione zostało przez system Apilo (daw.ErpBox). To jeden z modułów, który stale jest dostosowywany do standardów, które zmieniają się w największym serwisie sprzedażowym w Polsce, czyli na portalu Allegro. Ciągłe usprawnienia, nowe funkcje – to właśnie wszystko związane jest z managerem Allegro. Wszystko po to, aby sprzedaż i zysk Twojego przedsiębiorstwa znacznie wzrosły. 

Manager Allegro to:

  • wystawianie i edytowanie aukcji,
  • produktyzacja,
  • możliwość dodawania kilku aukcji w jednym momencie,
  • możliwość usuwania kilku aukcji jednocześnie,
  • filtrowanie aukcji w dogodny sposób,
  • tworzenie ustandaryzowanego opisu, tj. szablonu aukcji,
  • widok historii wszelkich zmian na konkretnej aukcji,
  • kopiowanie aukcji z jednego konta Allegro na drugie. 

Jak widać, manager Allegro oferuje wiele potrzebnych funkcji, które usprawnią codzienne funkcjonowanie Twojej firmy. Dlatego warto zainwestować w Apilo (daw.ErpBox), by móc korzystać z tych pozytywnych aspektów – czytaj tutaj. Oprócz wyżej wymienionych elementów, możesz także wystawić aukcje w formie wielowariantowej czy uzupełnić automatycznie niektóre parametry. Prawda, że to znaczne usprawnienia dla codziennej sprzedaży?

Podsumowanie

Manager Allegro to fantastyczne narzędzie ErpBox, które znacznie ułatwi pracę osobom zajmującym się Allegro w Twojej firmie. Będą one mogły się skupić również na innych aspektach. Pamiętaj, że manager Allegro dostępny jest przez okres 21 dni zupełnie za darmo. Wystarczy, że założysz darmowe konto, które pozwoli Ci na wypróbowanie i skorzystanie z jego funkcji.