Tabletka dzień po Escapelle – wszystko co musisz zo niej wiedzieć

Istnieje wiele metod zabezpieczania się podczas stosunku, które charakteryzują się zróżnicowanym stopniem skuteczności.

W przypadku braku stosowania zabezpieczeń lub jeśli okazały się one nieskuteczne, istnieje możliwość zastosowania antykoncepcji po stosunku. Do grona godnych polecenia środków zalicza się lek Escapelle. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat jego działania oraz przyjmowania i postarać się go uzyskać, aby zapewnić sobie skuteczną i bezproblemową antykoncepcję po stosunku płciowym.

E-recepta Escapelle i działanie tego leku

Celem wspomnianego produktu jest opóźnienie, a nawet całkowite zahamowanie owulacji, gdy się jeszcze nie zaczęła. Działanie Escapelle polega na utrudnieniu implantacji zarodka poprzez wywoływanie zmian w endometrium. Bardzo istotną sprawą mającą wpływ na skuteczność, jest odpowiedni czas przyjęcia preparatu. Tabletki Escapelle działają najskuteczniej w przypadku ich przyjęcia do 24 godzin po stosunku. Warto pamiętać, że leki tego rodzaju są dostępne wyłącznie na receptę.

Umówienie się do lekarza ginekologa i załatwienie recepty może być procesem czasochłonnym co jest niekorzystne ze względu na fakt, że z każdą godziną skuteczność leku jest mniejsza. Alternatywnym rozwiązaniem jest internetowa przychodnia Twoje-zdrowie24.pl, w której można otrzymać e-receptę Escapelle – tabletka dzień po. Proces rejestracji, skorzystania z porady elektronicznej i otrzymania recepty zajmuje zaledwie kilkanaście minut, po których można udać się do apteki po lek.

Warto skorzystać z oferty internetowej przychodni reklamującej się hasłem escapelle recepta. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko szybkość i sprawność całego procesu konsultacji z lekarzem oraz pozyskiwania recepty. W dzisiejszych czasach, gdy dostęp do lekarzy jest często utrudniony, takie szybkie i wygodne rozwiązanie jest jak najbardziej godne polecenia. Wszystko można załatwić wygodnie, bez konieczności wychodzenia z domu.