Porady dotyczące podróżowania

Niezależnie od tego, czy Twoja firma zabierze Cię z dala od domu, czy szukasz niezapomnianych wakacji, możesz skorzystać z tych przydatnych wskazówek dotyczących podróży. Chociaż podróże z czasem stały się szybsze i tańsze, nadal istnieje duża różnica między kosztami, jakie odczuwasz jako nieprzygotowany podróżnik a byciem dobrze wykształconym.

Podczas podróży zwiększ swoje bezpieczeństwo i spokój ducha dzięki pasom na pieniądze. Ten przedmiot jest jednym z podstawowych elementów, którego nie możesz pominąć podczas podróży i prawie nie można go nosić. Trzymaj portfel i paszport bezpiecznie w pasie, tak aby nie ważne, co się stanie, nie zgubią się.

Zawsze powinieneś mieć dobre zdjęcie swojego dziecka na sobie podczas podróży z nim, na wypadek, gdybyście się rozdzielili. Pomysł utraty dziecka prawdopodobnie cię przeraża, ale nie bycie przygotowanym jest gorsze. Bez względu na to, jak dokładnie jest chroniony, może się zdarzyć. Możliwość pokazania zdjęcia może znacząco wpłynąć na czas odnalezienia dziecka, gdyby się zgubił.

Jeśli przyjeżdżasz do nowego miasta i nie czujesz się tam komfortowo, zastanów się, czy Twój hotel zapewnia usługę odbioru z lotniska. Pozwoli ci to uniknąć pułapek portierów bagażu i linii taksówek, które zatrzymują wielu podróżujących po raz pierwszy. Gwarantuje również, że nie zgubisz się w mieście i nie przejdziesz bezpośrednio do hotelu.

Postaraj się jak najlepiej zapakować wszystkie swoje rzeczy w jak najmniejszą ilość bagażu. Nie chcesz przywieźć ze sobą 5 worków bagażu w samolocie i przytłoczyć siebie. Spróbuj spasować i włożyć rzeczy w miejsca, w których możesz zrobić więcej miejsca bez szkody dla swojego dobytku.

Podczas podróży, jeśli zatrzymujesz się w wielu różnych hotelach, możesz mieć pewność, że jest to łatwy i opłacalny prezent, który możesz podarować znajomym jako pamiątkę. Zbierz wszystkie małe próbki, takie jak szampony, płyny do mycia ciała, balsamy do ciała i pakiety kawy, które dają hotele, umieść je w koszu i rozdaj je jako prezenty dla przyjaciół. Sprawia, że ​​jest to miły prezent, ponieważ daje smak kultury z różnych hoteli i jest opłacalny, abyś mógł wykonać przyjazny gest.

Ilekroć podróżujesz w interesach lub dla przyjemności, przeszukaj miejsce docelowe przed wyjazdem. Przybycie do obcego miasta bez pojęcia, dokąd jechać lub co zobaczyć, może być przytłaczające i odbierane z doświadczenia. Przeczytaj przewodnik po miejscu docelowym i porozmawiaj z osobami, które znasz. Możesz łatwo nauczyć się kilku poufnych wskazówek.

Jeśli zatrzymujesz się w hotelu oferującym mini-bar w swoim pokoju, możesz poprosić personel recepcji o przytrzymanie klucza. Pomoże ci to uniknąć pokus nocnych, które, biorąc pod uwagę ceny w minibarze, mogą być bardzo drogie. Jeśli masz ochotę na drinka, ale nie chcesz iść daleko, zamiast tego idź do hotelowej restauracji.

Nosić ciemne okulary przez cały czas lotu, jeśli chcesz zostać sam. Większość ludzi zakłada, że ​​próbujesz spać lub karmisz migrenę i zachowujesz się tak. Jeśli chcesz uprzejmości i uprzejmości, zostaw okulary. To łatwy sposób na relaksujący lot.

Zawsze noś dodatkowe zdjęcia paszportowe siebie i swojej rodziny. W ten sposób, jeśli ktoś straci paszport, możesz iść prosto do ambasady przygotowanej na przyjęcie innej. Upewnij się, że są to wysokiej jakości zdjęcia oryginału, ponieważ nie przyjmą zdjęcia zrobionego z innego powodu.

Odwiedzając jeden z amerykańskich parków narodowych, powinieneś udać się do Centrum dla Gości po przyjeździe. Znajdziesz najnowsze informacje dotyczące parku. Strażnicy parku podzielą się z tobą wszelkimi zagrożeniami bezpieczeństwa, pogodą, zawiadomieniami o dzikiej przyrodzie lub zamknięciami. Wizyta w Centrum dla Odwiedzających zapewni Ci przyjemniejszą wizytę.

Nauczenie się tajników podróży może zaoszczędzić więcej niż tylko pieniądze. Doświadczeni podróżnicy nie tylko docierają do celu za mniej pieniędzy, ale często przybywają tam szybciej i prawie zawsze mniej zestresowani. Wskazówki w tym artykule to tylko początek twojej edukacji podróżniczej; szukaj dalszych sposobów na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.