Rozrywka podczas podrózy

Mając do wyboru wiele decyzji dotyczących podróży, musisz mieć wyobrażenie o tym, jak najlepiej wykorzystać czas spędzany na podróżach. Wskazówki zamieszczone w tym artykule pomogą Ci znaleźć Twoją ścieżkę do optymalnego podróżowania.

Bądź pełen szacunku i cierpliwości wobec punktów kontroli bezpieczeństwa i urzędników celnych. W większości przypadków istnieją one dla twojego bezpieczeństwa. Jeśli nie, bycie zdenerwowanym nie pomoże ci szybciej. W rzeczywistości, robienie zamieszania w punkcie kontroli bezpieczeństwa jest prawie zawsze przepustką do ekspresowego pasa dla dodatkowego wyszukiwania.

Zaprzyjaźnienie się z konsjerżem sprawi, że pobyt w dowolnym hotelu będzie o wiele bezpieczniejszy i bezpieczniejszy. Ta osoba powinna zostać powitana i przechylona, ​​tak jak od tego zależy twoje życie. Konsjerż ma wiele informacji na temat tego, gdzie można jeść, bawić się, relaksować, robić zakupy, a także może; wydostać się z wszelkich więzów, z którymi możesz się spotkać będąc daleko od domu.

Gdy dojdziesz do swojej lokalizacji, zapytaj miejscowych o rzeczy do zrobienia. Mieszkańcy będą znać wszystkie najlepsze miejsca do rekreacji lub jedzenia. Pomoże to uniknąć przechodzenia do mniej emocjonujących miejsc lub miejsc, które będą wyjątkowo zatłoczone.

Weź w podróż własne przedmioty podróżne. Obejmuje poduszkę, koc, urządzenie rozrywkowe i słuchawki. Przeniesienie tych pozycji pozwala być samowystarczalnym, zamiast być zmuszonym do polegania na linii lotniczej dla swoich potrzeb. Rozważ też zabranie własnego jedzenia. Ceny żywności linii lotniczych mogą być rozsądne, ale nie mają bardzo dobrego wyboru.

Gdy podróżujesz samochodem zimą, przed wyjazdem zawsze sprawdź swój samochód. Jest to jedna z najważniejszych wskazówek dotyczących jazdy na zimę. Byłoby bardzo niefortunnie utknąć w mroźnej zimie z powodu kłopotów z samochodem. Poproś lokalny sklep motoryzacyjny o szybkie sprawdzenie samochodu, aby upewnić się, że jest bezpieczny dla zimowych podróży.

Wykorzystanie programów do częstych lotów jest niezbędne do obniżenia kosztów podróży. Od hoteli po karty kredytowe i inne usługi konsumenckie, oszczędności mogą być ogromne. Latanie z niektórymi liniami lotniczymi i dostawcami usług targetowania, które zwiększają uzyskany przebieg, w wielu przypadkach mogą kosztować latanie z równania.

Wybierając hotel dla swoich potrzeb, kieruj hotele, które oferują bezpłatne śniadanie. Jedzenie jest dużym czynnikiem kosztowym podróży. Czteroosobowa rodzina może wydać średnio 25 USD na śniadanie. Można tego łatwo uniknąć, wybierając odpowiednie zakwaterowanie. Pamiętaj, aby dokładnie określić, jakie bezpłatne środki i co oferuje się przed podjęciem decyzji.

Sprawdź, czy na bagażach zostały dodane nowe tagi docelowe. Wiele osób nie wymienia starych tagów z poprzednich podróży, nie widzi ich na bagażu i nie bierze ich za aktualne tagi. Jest to główny powód, dla którego linie lotnicze obsługują zagubiony bagaż. Najlepszą zasadą jest usunięcie tagów po powrocie z podróży.

Podczas podróży samochodem pamiętaj o zabraniu ze sobą małego worka na śmieci. Będziesz zawsze zbierać śmieci podczas jedzenia lub picia, a bałagan może się szybko gromadzić. Posiadanie torby pod ręką pozwoli ci uporządkować i uporządkować samochód, tworząc przyjemne środowisko do jazdy.

Przed podróżą w podróż, wymyśl dwie różne trasy; należy uwzględnić wiele punktów orientacyjnych, a drugi powinien podać bezpośrednią ścieżkę do miejsca docelowego. Dzięki zaplanowaniu dwóch tras możesz być elastyczny w zależności od swoich potrzeb. Jeśli zacznie ci brakować czasu, wybierz szybszą trasę. W przeciwnym razie wybierz się na malowniczą trasę i zobacz lokalne atrakcje.

Planując swoją podróż, w najlepszym interesie leży zbadanie wszelkich robót drogowych, które mogą się zdarzyć po drodze. Kiedy wykonasz tę odrobinę pracy domowej, możesz uniknąć potencjalnych opóźnień w ruchu, ustalając możliwe objazdy, które mogą pomóc Ci wyjść z sytuacji. Podczas zbliżania się do tych obszarów korzystaj z urządzenia mobilnego do bieżących aktualizacji ruchu.

Teraz, gdy masz kilka wskazówek, które pomogą Ci w opracowaniu planów podróży, idź i zaplanuj podróż, która Ci się najbardziej spodoba. Weź pod uwagę każdą wskazówkę, gdy będziesz przechodził przez listę uzgodnień do zrobienia i będziesz miał o wiele łatwiejszy czas.