Od pierwszego wejrzenia – jak działają szybkie randki?

Praca, studia czy obowiązki domowe pochłaniają czas na tyle skutecznie, że nie pozostaje go wiele na życie prywatne. Jak dostosować możliwość poznania nowej miłości do wymagań współczesnego świata?

Dzisiejsza rzeczywistość nie pozwala długo stać w miejscu, a poszukiwanie sposobów na pozbycie się samotności przybiera nowe, ciekawe formy. Dla zabieganych singli wielkich miast powstała świetna forma spotkań z innymi osobami, która pozwala na spotkanie wielu kandydatów w kilkadziesiąt minut. 

Speed dating to impreza organizowana, której uczestnicy mają kilka minut na poznanie drugiej osoby, zanim nastąpi zmiana rozmówców. W tym czasie można prowadzić swobodną konwersację, zadawać pytania, robić notatki. Takich rund, z krótką przerwą pomiędzy, zazwyczaj jest kilkanaście i trwają od 5 do 7 minut. Zabawie, prowadzonej przez animatora, często towarzyszą gry towarzyskie i konkursy umilające atmosferę. Dla pełnej swobody gości, wybierane są klimatyczne lokale z odpowiednim nastrojem i bez możliwości wstępu dla osób z zewnątrz.

Co, gdzie, jak?

Aby wziąć udział w takim wydarzeniu, wcale nie trzeba posiadać specjalnego zaproszenia, ani niesamowicie wysokiego budżetu. Organizatorem spotkań dla singli na terenie Polski jest firma MiniRandki.pl. Większość spotkań odbywa w lokalach w dużych aglomeracji, jak Katowice, Kraków, Wrocław czy Gdańsk. Dzięki odpowiednio skonstruowanemu formularzowi zapisów, zachowana jest pełna anonimowość i wygoda komunikacji. 

Ugryźć temat

Osobom, którym doskwiera brak czasu, rozrywki i dreszczyku emocji, zalecane jest spróbowanie szybkich randek osobiście. Spędzenie miłego wieczoru, który może się zakończyć romantycznym uniesieniem to doskonały pomysł na weekendowy wypad z domu. To również odpowiednie rozwiązanie dla tych, którzy zmęczeni romansami w sieci, chcieliby poznawać realne osoby. O skuteczności speed dating-u świadczą dziesiątki opinii zadowolonych uczestników – warto sprawdzić!