Leczenie w gabinecie stomatologicznym ma wiele zalet

Zęby, które są złamane czy krzywe są nie tylko mało estetyczne, ale mogą również uniemożliwić prawidłowe żucie. Dla lepszego wyglądu i przywrócenia ich funkcjonalności można takie zęby wyprostować aparatami ortodontycznymi lub pokryć ubytki koronami czy zastąpić implantami.

Aby uzyskać uśmiech godny czerwonego dywanu, większość pacjentów potrzebuje tylko kilku zabiegów kosmetycznych. Licówki porcelanowe mogą znacznie poprawić uśmiech i, w połączeniu z innymi procedurami w razie potrzeby, nadać zębom wygląd, który sprawi, że będą twoją wizytówką. Nie musisz już więcej wstydzić się swojego uśmiechu, wybierz dobry gabinet stomatologiczny i poddaj się leczeniu, aby znowu mieć piękne i zdrowe zęby. Nasze zęby naturalnie ciemnieją na skutek zmian związanych z wiekiem, oraz mają skłonność do powstawania przebarwień po jedzeniu i piciu. Jednakże, kiedy zdecydujesz się na zabiegi stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów, możesz rozjaśnić zęby i pozbyć się nieestetycznych przebarwień i wyglądać o wiele lat młodziej i piękniej. Nie wahaj się uśmiechać, gdy kolor twoich zębów zostanie przywrócony do pierwotnego stanu. Istnieje wiele powodów, dla których stomatologia estetyczna może być dla Ciebie dobrym pomysłem. Jeśli nie czujesz się wystarczająco pewny siebie, aby się uśmiechnąć, tracisz jedną z wielkich przyjemności życiowych.

Jeśli nie lubisz robić sobie zdjęć lub jesteś świadomy swojego uśmiechu, stomatologia estetyczna może pomóc Ci zobaczyć siebie w innym świetle.

Nawet najmniejsze zmiany mogą mieć ogromny wpływ na wygląd zębów. Plamy, które gromadziły się przez wiele lat, mogą być trudne do usunięcia. Możesz rozjaśnić odcień swojego uśmiechu prawie dziesięciokrotnie, w zależności od wybranego leczenia. Jeśli jesteś palaczem lub pijesz dużo kawy, może to być coś, co możesz rozważyć. Doświadczony dentysta Kraków będzie wiedział, jaki rodzaj leczenia zastosować. Utrzymanie białych zębów również będzie łatwiejsze po zabiegu wybielania. Jeśli zdecydujesz się na wyprostowanie zęby, łatwiej będzie je wyczyścić. Nie tylko pod względem szczotkowania, ale także nitkowanie będzie łatwiejsze, oznacza to, że istnieje mniejsze ryzyko wystąpienia próchnicy.