Wybór koloru rudego

Rudy kolor pozwala nam wyglądać o wiele lepiej. Można w ten sposób podkreślić swój charakter, ale jednocześnie można się odmłodzić.

Trzeba tylko pamiętać o tym żeby dobrać kolor włosów pod siebie. Mamy na pewno jakieś swoje wymagania, ale nie zawsze ten kolor, który nam się podoba będzie do nas pasował i trzeba dokładnie to sprawdzać. Pierwsze, na co trzeba zwrócić uwagę to karnacja, jaką mamy. Jeśli to karnacja jasna to można wybrać sobie odcienie rudego wpadające w złoty i pomarańczowi. Staramy się wtedy unikać kolorów ciemnych, bo do tej pory mięliśmy jasne włosy. Nie chcemy się postarzać tylko chcemy wyglądać młodziej. W przypadku ciemnej karnacji można wybrać sobie barwy bardziej ciemne jak mahoń. Trzeba tego pilnować, a wtedy dobierzemy dokładnie to, w czym będziemy wyglądały bardzo dobrze, a na pewno na tym nam bardzo, ale to bardzo zależy. Trzeba pamiętać o tym, że jeśli na głowie mamy kolor rudy to niestety, ale wszystkie niedoskonałości naszej cery od razu się pojawią. Trzeba, zatem mieć to na uwadze i wybierać takie rozwiązania, jakie zagwarantują nam najlepsze efekty. Wtedy będziemy się prezentowały naprawdę bardzo dobrze i o to chodzi.


Odpowiedni dobór odcieni rudego

Każda z nas ma urodę, która oznacza porę roku. Te panie, które mają jasne blond włosy to wiosna i one powinny stosować kolor bursztynowy albo miedź. Dla kobiet, które mają ciemny albo jasny blond i niebieskie albo piwne oczy to lato i one powinny stawiać na truskawkowy blond albo kasztan. W przypadku zimowej urody gdzie mamy ciemne włosy, ciemne oczy warto stosować rubin, burgund czy granat. Jeśli mamy urodę jesienną, czyli mamy rude, kasztanowej włosy to trzeba stosować kasztan albo mahoń. Wybieramy takie odcienie rudego farby, które najbardziej nam odpowiadają. Trzeba sprawdzać swoją cerę i dotychczasowy kolor włosów, a wtedy z dostępnej palety dobierzemy coś, w czym będziemy wyglądały pięknie. Wtedy będziemy w stu procentach zadowolone, bo wiemy, że na tym kolorze wiele zyskałyśmy dla siebie.