W każdym domu – sprawdzone krzesełko do karmienia stokke

To, jak szybko biegnie czas możemy zaobserwować po naszych dzieciach. Niedawno się urodziły, a tu nagle już samodzielnie siedzą, już nie posilają się pokarmem z piersi, a chcą próbować tych stałych. W takich chwilach, w każdym domu powinno znaleźć się krzesełko do karmienia. Warto postawić na sprawdzoną, skandynawską markę – Stokke.

Dlaczego krzesełko stokke?

Firma Stokke powstała w Skandynawii. To widać już na pierwszy rzut oka. Produkty tej marki są stylowe, ale jednocześnie zachwycają prostotą. Dzięki temu idealnie wpasują się w każde wnętrze. Naczelną zasadą Stokke jest dbanie o dobro i rozwój dzieci. Tworzy więc produkty, które zachęcają je do odkrywania i samodzielności. Jednocześnie producentowi zależy na budowaniu i umacnianiu więzi między rodzicami a maluchami. Krzesło Stokke jest tego najlepszym przykładem.

Krzesełko do karmienia stokke dla malucha, ale nie tylko…

Ważną cechą, która posiada krzesełko do karmienia Stokke jest jego uniwersalność. Można powiedzieć, że w pewnym sensie mebel rośnie wraz z dzieckiem. Krzesełka te przeznaczone są dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do nawet 3 lat!

Krzesełko Clikk Stokke to mebel, który można rozłożyć jednym ruchem ręki. Posiada siedzisko z tacką. Całość jest bezpieczna dla dziecka i łatwa do utrzymania w czystości, bez konieczności używania detergentów. Regulowany podnóżek można dostosować do wieku malucha.

Krzesło Stokke Tripp Trapp to mebel wykonany w pełni z drewna. Posiada regulowane siedzisko oraz podnóżek, dzięki czemu możesz dopasować je do wysokości stołu. Jest odpowiednie zarówno dla maluchów, które nadal karmisz, jak i tych, które już samodzielnie operują sztućcami.

Steps Stokke to krzesełko, które możesz w pełni dopasować do wieku i potrzeb dziecka. W podstawowej wersji to mebel, skierowany do dzieci w wieku od 3 lat, które mają potrzebę odkrywania i lubią się wspinać. Dzięki niemu, Twoja pociecha może zjeść obiad z rodziną przy jednym stole. Co ważne, do tego modelu można dokupić różnego rodzaju akcesoria – w tym specjalne siedzisko dla niemowląt, które montowane jest na szczycie krzesełka. Krzesła do karmienia Stokke znajdziecie w sklepie wozki-foteliki.pl.

Stokke to marka, która łączy prostotę z elegancją. Swoimi produktami rozbudza ciekawość świata u dzieci. Jeśli chcesz bliżej przyjrzeć się produktom tej marki, zajrzyj do sklepu internetowego wozki-foteliki.pl. Znajdziesz tam szeroki asortyment mebelków, stworzonych z myślą o małych odkrywcach. Spośród wielu wariantów kolorystycznych możesz wybrać te, które najbardziej będzie odpowiadały Twojemu dziecku i Tobie.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem childsplay.pl