Ocieplenie z pianki PUR

Pianka PUR jest obecna na rynku od dawna, ale do niedawna była stosowana jedynie do wstawiania okien czy drzwi. Jeśli gdzieś była dziura pod parapetem i leciało tamtędy powietrze to też się wkładało wężyka i pianka to uszczelniała.

W pewnym momencie ktoś doszedł do wniosku, że można byłoby taką pianką otwartokomórkową zastosować do ocieplenia całych ścian, stropów i poddaszy. To pianka, która nie jest rozpalana z pojemnika jak to było do tej pory, bo trudno byłoby z tym nastarczyć. Tutaj wykonywany jest natrysk, który jest o wiele lepszym rozwiązaniem, które niesie ze sobą wiele korzyści, co oznacza, że na pewno będziemy z tego zadowoleni. Na miejsce wykonania usługi przyjedzie do nas ekipa, która ma odpowiedni sprzęt. Są w stanie dotrzeć dzięki specjalnej lancy do wszystkich zakamarków. Można zrobić natrysk otwartych jak i zamkniętych przestrzeni. Mały otwór wystarczy żeby natrysk był możliwy, co dla nas oznacza o wiele mniejsze straty, a przecież na tym nam bardzo zależy. Trzeba będzie więcej dowiedzieć się o piance, bo wtedy na pewno zachęci nas to do jej zastosowania w swoim budynku. Zawsze znajdzie się miejsce gdzie można byłoby wykonać takie ocieplenie, dlatego musimy to wybrać już teraz. im lepsza będzie izolacja tym cieplej zimą i chłodniej latem i trzeba o tym pamiętać.

Najlepsza izolacja na rynku

Pianka PUR to ostatnio hit, dlatego warto byłoby się nad nią zastanowić. Na pewno uda nam się osiągnąć dzięki niej idealne parametry cieplne. Dzisiaj ogrzewanie domu kosztuje bardzo dużo pieniędzy, dlatego trzeba starać się zrobić wszystko żeby dom był w odpowiedni sposób przygotowany. Im więcej zaoszczędzimy tym bardziej będziemy zadowoleni i właśnie na tym nam na pewno zależy. Jeśli interesuje nas pianka pur cena to znaczy, że wiemy, co dobre. Trzeba stawiać na nowoczesne metody ocieplenia zwłaszcza, że pianka jest naprawdę bardzo dobra. Trafia w każdy zakamarek i uszczelnia go na lata. Mamy z tego tytułu same zyski i szybko się o tym przekonamy, bo już po pierwszym sezonie grzewczym.