Gdzie znaleźć najlepsze apartamenty na wynajem w Gdańsku?

Gdańsk – Jeden z głównych kierunków wędrówek turystycznych na mapie Polski, do którego co roku przyjeżdżają miliony obywateli Szwecji, Niemiec, UK, Norwegii, Ukrainy, Polski oraz innych krajów. Perła polskiego Pomorza.

Przepiękne, rozległe stare miasto, wraz z charakterystycznym, zabytkowym, drewnianym młynem, królującym nad brzegiem Motławy. Uliczki z zakładami obróbki bursztynu, najstarszy kościół ceglany z wierzą, z której można podziwiać panoramę miasta oraz nowo wybudowana wyspa spichrzów z architekturą stylizowaną na średniowieczne kamieniczki.

Osoby udające się do Gdańska mają jeden podstawowy dylemat – gdzie znaleźć apartamenty, które można wynająć krótkoterminowo na wyjazd urlopowy lub wakacyjny? W związku z tym, iż jest to o wiele lepsza opcja niż wynajmowanie pokoju w zatłoczonym hotelu, spotyka się ona z coraz większym zainteresowaniem.

Apartamenty posiadają bowiem osobną sypialnię, salon w którym możemy rozsiąść się z całą rodziną na kanapie i pooglądać ulubiony film w telewizorze, dobrze wyposażoną kuchnię, w której sami możemy przygotować smaczny posiłek, a niekiedy nawet taras z piękną panoramą na Gdańsk lub morze bałtyckie. Nie to co ciasne hotele z cienkimi ścianami i ograniczoną prywatnością.

Z pośród wszystkich operatorów nieruchomości w Gdańsku prym wiedzie firma BillBerry Apartments, której ofertę znajdziecie tutaj: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdansk-wynajem

Ten operator nieruchomości posiada kilkadziesiąt luksusowych apartamentów na wynajem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio u nich na stronie internetowej, wybierając interesujący nas apartament oraz dogodny dla nas termin. Jest to rozwiązanie najlepsze cenowo, bowiem pośrednicy tacy jak Booking czy Airbnb pobierają dodatkowe prowizje.

Po dokonaniu rezerwacji i opłacie online otrzymujemy dokładny adres apartamentu wraz z kodem dostępu. Dodatkowo otrzymujemy numer telefonu do naszego konsultanta, który w razie czego służyć będzie pomocą. Naprawdę nic trudnego.

Komfort i lokalizacja apartamentów spełniają wymagania najbardziej wybrednych klientów.