Jak zamówić catering do firmy?

Jeśli chodzi o planowanie posiłków do biura, może to wydawać się wyczerpujące i skomplikowane. Zwłaszcza, kiedy oczekiwania co do zdrowego, różnorodnego i smacznego jedzenia stale rosną. Wszystko zaczyna się od budżetu i ilości osób.

Znając te liczby, możesz mieć jasne spojrzenie na to, na co Cię stać. Aby obniżyć koszty, trzymaj się bufetów śniadaniowych i zestawów obiadowych.

Catering zawsze oszczędza czas i robi dobre wrażenie, nawet na zwyczajnym spotkaniu służbowym warto zatroszczyć się o kawę czy herbatę i przekąski. Pomyśl więc o tonie, który chcesz ustawić, i wykorzystaj swój najlepszy osąd, aby znaleźć najlepszą drogę. Zadaj sobie pytanie: czy próbujesz zachwycić klientów? Czy jest to spotkanie robocze i czy niektóre potrawy mogą przeszkadzać? A może ludzie dobrze się bawią? Wybierz potrawy na dłuższe spotkania w temperaturze pokojowej. Niektóre potrawy nie wymagają podawania na gorąco i są świetne na długie posiedzenia czy imprezy, jak przystawki, sałatki czy koktajle.

Jeśli w twoim biurze nie ma śniadań, warto wybrać coś w rodzaju kanapek śniadaniowych, rogalików z serem oraz dżemów lub dowolnej opcji z menu śniadań.

Jeśli poranne spotkanie potrwa do lunchu, miło jest zamówić sycący, ciepły posiłek dla grupy. Jeśli podejrzewasz, że ludzie wolą chodzić solo po zakończeniu się spotkania, zamów przenośny lunch w pudełkach, aby dać im taką przyjemność. Jeśli celem firmy jest zdobycie większego zgrania i koleżeńskości w biurze, warto złożyć zamówienie na menu śniadaniowe czy obiadowe dla swojego zespołu w firmie gastronomicznej zajmującej się cateringiem dla biur. Nic tak nie zachęca ludzi do rozmów, jak wspólne spożywanie posiłków w trakcie przerw obiadowych. Filtruj wyszukiwanie według odległości, aby znaleźć catering dla firm Warszawa w pobliżu twojego miejsca pracy, jeśli w Twojej okolicy jest utrudniony ruch lub dostęp do parkingu. Zapytaj pracowników o alergie pokarmowe i specjalne diety, które stosują. Zdobądź kilka potraw, które każdy może zjeść. Na wszelki wypadek zawsze zamawiaj przynajmniej jedno danie bezglutenowe i jedno danie wegetariańskie.