Dlaczego Euro Truck Simulator 2 to tak popularna gra?

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się gra Symulator Euro Truck 2, wydawało by się że jazda ciężarówką w grze jest dość nudna, jednak nie w tym przypadku, gra jest bardzo interesująca, o czym świadczą miliony użytkowników na całym świecie.

Oprócz samego prowadzenia pojazdu, należy zadbać o całą logistykę w świcie gry. Dla naszej ciężarówki należy wybrać odpowiedni garaż, po utworzeniu nowego profilu w grze, zostaniesz poproszony o wybranie miejsca na swój pierwszy garaż. Wybór może być trudny dla wielu, ponieważ do wyboru jest cała mapa. Najważniejsze jest tutaj upewnienie się, że twój pierwszy garaż znajduje się w centralnym miejscu. Powinno to być najlepiej w dużym mieście z wieloma punktami odbioru. Później możesz również kupić inne garaże w innych obszarach. Na początku gry banki są bardziej dostępne, zachęcając do skorzystania z ich usług przy zakupie ciężarówki. Jednak rozsądnie jest przez jakiś czas oszczędzać więcej gotówki. Co więcej, oszczędzanie na pierwszą ciężarówkę zwykle nie zajmuje dużo czasu, o ile awansujesz na wyższy poziom i wybierasz odpowiednią pracę. Dlaczego Euro Truck Simulator 2 to tak popularna gra?

Dlatego oszczędzaj jak najwięcej i unikaj pożyczek.

Twój początkowy garaż składa się tylko z miejsca dla jednego kierowcy. Aby jednak zatrudnić więcej kierowców, musisz albo ulepszyć swój garaż, albo kupić nowy. Dlatego to doskonały pomysł, aby powstrzymać się od aktualizacji pierwszego garażu i zamiast tego kupić nowy. W ten sposób otrzymujesz trzy dodatkowe miejsca na plus ten, który już miałeś, co daje w sumie cztery miejsca. Jeśli jednak zdecydujesz się na ulepszenie, otrzymasz w sumie tylko trzy miejsca. Twój samochód ciężarowy może wymagać od czasu do czasu naprawy, zwłaszcza po wypadku, aby mógł znów działać prawidłowo. Kiedy twoja ciężarówka zostanie uszkodzona, udaj się do warsztatu, oznaczonego czerwoną ikoną. Po wejściu do warsztatu będziesz mógł wybrać naprawę, ulepszenie lub pomalowanie ciężarówki. Będąc w menu napraw, możesz wybrać części do ciężarówki, które wymagają naprawy, lub po prostu naprawić je wszystkie naraz. Jeśli nie jesteś zadowolony z osiągów swojej ciężarówki, zawsze możesz wejść do sklepu z ulepszeniami i wymienić różne części, takie jak silnik, podwozie, wnętrze, skrzynia biegów i kabina. Z pewnością Euro Truck Simulator 2, to gra która przypadnie do gustu wielu osobom.