Czym się kierować wybierając odpowiedni regał do mieszkania?

Zastanów się, co będziesz ustawiać na półkach, wybierając nowy regał.

W przypadku małych przedmiotów możesz preferować mniejszy i węższy mebel, aby półki nie wyglądały na puste. Wysokie książki często mogą być problematyczne, chociaż jeśli chcesz wyświetlić tylko kilka interesujących twardych okładek, może się okazać, że lepiej wyglądają płasko niż postawione pionowo.

Czym się kierować wybierając odpowiedni regał do mieszkania?

Odwiedź największy salon meblowy w Warszawie

Wybór regału z regulowanymi półkami może pomóc ci pomieścić wszystkie przedmioty, które chcesz na nich ustawić. W przypadku przedmiotów, które chcesz ustawić na półkach, a nie tylko przechowywać w szafie, rozważ niższe regały. Możesz użyć najwyższego poziomu dla większości widocznych obiektów. Na wyższych modelach umieść ulubione elementy, którymi chcesz się pochwalić, na wysokości oczu. Na górnych półkach umieść rzadziej używane przedmioty oraz rośliny doniczkowe. Szeroki regał świetnie sprawdzi się na pustej ścianie, natomiast wąski lub narożny jest odpowiedni, gdy masz mało miejsca na podłodze.

Upewnij się, że wybrany regał będzie pasował do innych przedmiotów i mebli w twoim pokoju. Na przykład, jeśli masz charakterystyczne lustro ścienne lub obraz, możesz umieścić pod nim niski regał, aby uzyskać elegancki wygląd, przypominający konsolę, ale z dodatkowym miejscem na półkach do przechowywania. Jeśli w twoim pokoju jest dużo mebli, możesz zdecydować się na wysoki regał, który zapewni maksimum miejsca do przechowywania przy minimalnej powierzchni, jaką zajmuje ten mebel. Wysokie narożne modele regałów stanowią dyskretne, dodatkowe miejsce do przechowywania bibelotów, podczas gdy szerokie, masywne ramy stanowią bardziej odważny wyraz i najlepiej komponują się z gołą ścianą.

GaleriaReguly.pl – Największy salon meblowy Warszawa oferuje wysokiej jakości meble do każdego mieszkania. Regały są odpowiednim wyborem, gdy chcesz wymienić nieporęczną komodę lub duże szafki, aby pokój wydawał się bardziej przestronny. Jeśli chodzi o eksponowanie przedmiotów kolekcjonerskich, szklane półki przepuszczają światło przez gablotę i prezentują twoje kolekcje w najlepszy możliwy sposób. Drewniane półki najlepiej nadają się do bardziej rustykalnych lub swobodnych kolekcji oraz przechowywania praktycznych przedmiotów i książek.