Całodobowe usługi lawetą

Przewożenie pojazdów na lawecie oznacza, że trzeba będzie mieć do tego uprawnienia. Jeśli to samochód terenowy to waga całego zestawu może przekroczyć trzy i pół tony. Co to dla nas oznacza?

To, że nasze prawo jazdy kategorii B właśnie straciło ważność i musimy mieć nieco inne uprawnienia. Jeśli będziemy sami przewozić samochód na lawecie i zatrzyma nas policja to mamy mandat, ale mamy również zakaz dalszej jazdy, a zatem czekają nas poważne problemy. Jeśli jeszcze to będzie na autostradzie to teraz trzeba będzie wezwać lawetę, która nas zabierze i wtedy koszty będą bardzo wysokie. To nam się nie opłaca, dlatego lepiej żeby od razu laweta słubice po nas przyjechała. Tym samym będzie można uzyskać usługi na wysokim poziomie, ale również uzyskamy święty spokój i niczym nie trzeba się zajmować. Jeśli wliczmy, że trzeba jechać samochodem z lawetą do miejsca odbioru auta, wynająć lawetę, zapłacić za paliwo to lepszym rozwiązaniem będzie od razu polegać na kimś, kto ma sprzęt i taniej nas zawiezie tam gdzie tego chcemy. Wiele osób właśnie w ten sposób korzysta z przewozu samochodów i są te osoby bardzo zadowolone. My na pewno też będziemy, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć kogoś, kto jest w stanie nam takie usługi zaoferować.

Samochód na lawecie

Firma, która oferuje przewodzenie lawety podstawi taką, na jaką zmieści się nawet nasz pojazd terenowy, a zatem wiemy, że całość będzie przewożona profesjonalnie i bezpiecznie. Zabezpieczą samochód i dostarczą go dokładnie tam gdzie tego chcemy. Koszty będą nam wiadome od razu, bo firma ma ustaloną stawkę od kilometra. Wyliczamy wszystko i wiemy, na jakie koszty trzeba się szykować. Na pewno nam się to będzie opłacało, dlatego im wcześniej zapoznamy się z ofertą laweta Słubice tym lepiej dla nas. Ta firma jest naprawdę bardzo dobrze przygotowana, co oznacza, że na spokojnie wykona wszystkie zadania, jakie dla niej mamy. Im można oddać swój samochód, bo dotrą na czas tam gdzie sobie tego życzymy.