Uzyskaj równomierny blask skóry dzięki laserowemu peelingowi węglowemu

Jeśli chcesz poprawić wygląd skóry twarzy za pomocą delikatnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych metod, możesz zdecydować się na laserowy peeling węglowy.

Taki zabieg ma wszechstronne działanie na skórę twarzy, jak redukcja przebarwień, blizn potrądzikowych, oczyszczanie, napinanie i odmładzanie skóry, usuwanie nadmiaru sebum i wiele więcej.

Uzyskaj równomierny blask skóry dzięki laserowemu peelingowi węglowemu

Co to właściwie jest peeling węglowy?

Peeling węglowy jest to innowacyjny zabieg laserowego odnawiania powierzchni skóry, który wykorzystuje skupione wiązki światła do leczenia niedoskonałości skóry w połączeniu ze specjalnym roztworem węgla. Zapewnia równomierny blask skóry o doskonałej teksturze i kolorycie. Możemy w ten sposób poprawić wygląd cery poszarzałej, zmęczonej, tłustej, z zaskórnikami oraz rozszerzonymi porami. Zaletą tego zabiegu jest to, że w miarę regeneracji leczonej skóry wyrównuje się koloryt cery, redukuje się ciemne plamy i przebarwienia, zmniejsza wydzielanie sebum, a pory stają się mniej widoczne.

Zabieg laserowego peelingu węglowego polega na nałożeniu cienkiej warstwy roztworu węgla na powierzchnię skóry. Gdy preparat z węgla drzewnego zostanie równomiernie rozprowadzony i wyschnie, skoncentrowana wiązka światła lasera jest kierowana na docelowy obszar. Cząsteczki węgla aktywnie pochłaniają światło, następnie są delikatnie usuwane wraz z uszkodzonymi i martwymi komórkami znajdującymi się w górnych warstwach skóry. Jednoczesne wytwarzanie energii cieplnej stymuluje syntezę świeżego kolagenu i promocję zdrowo wyglądającej cery. Struktura skóry jest widocznie wzmocniona, a nawet otwarte pory oczyszczone i zmniejszone.

Laserowy peeling węglowy to nowa procedura kosmetyczna, która jest chętnie wybierana przez klientów gabinetów medycyny estetycznej ze względu na swoje nieinwazyjne właściwości, bezpieczeństwo i wyraźne wyniki. Zabieg taki jak peeling węglowy jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i może rozjaśniać przebarwienia, zmniejszać pory, minimalizować zmarszczki, usuwać zaskórniki, redukować nadmiar sebum, poprawiać wygląd i kolor cery.