Ogrzewanie dostosowane do Ciebie

Rewolucja nadchodzi wielkimi krokami w każdej możliwej branży.

Dziś ludzie odchodzą od czasów, gdy układ mieszkania pozostawał niezmienny przez wiele lat. Wszystko powinno mieć możliwość dostosowania się do nowych potrzeb. Również adres zamieszkania coraz częściej staje się informacją często zmienianą.

Za pan brat z ekologią

Dla osób, które chcą jak najbardziej wspomóc walkę ze zmieniającym się klimatem, oczywiste będzie przejście na ogrzewanie elektryczne. Panele na podczerwień idealnie wpasowują się w ten trend. Są napędzane wyłącznie energią elektryczną, a przy odpowiednim użytkowaniu pozwalają na jej oszczędzanie. Działają niezwykle szybko i w porównaniu do tradycyjnych technik grzewczych nie potrzebują się nagrzewać. W połączeniu z panelami fotowoltaicznymi możesz stworzyć swój własny ekologiczny dom.

Zawsze tam, gdzie Ty!

Panele na podczerwień zapewniają prostotę zarówno montażu, jak i demontażu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przenieść jeden z paneli do innego pomieszczenia, kiedy pojawia się potrzeba skorzystania z kilku źródeł ciepła.

Zakup ogrzewania na podczerwień jest bezpieczną inwestycją. W odróżnieniu od tradycyjnych sposobów ogrzewania, panele zawsze można zabrać ze sobą podczas przeprowadzki. Daje to olbrzymi komfort podczas podejmowania decyzji. Nie ma potrzeby bać się, że nowy zakup w razie czego zostanie w starym mieszkaniu.

Ogrzewanie dostosowane do Ciebie

Wszystko się zmienia

Wygląd pomieszczeń lubi się zmieniać, ogrzewanie na podczerwień też. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dostosować wygląd paneli do własnych preferencji. Sposób ich działania oparty jest o promieniowanie podczerwone, co oznacza, że pokrycie powierzchni urządzenia farbą nie przeszkodzi w jego prawidłowym działaniu. Można w ten sposób zaskoczyć znajomych, którzy nie będą mogli pojąć, co jest źródłem ciepła.

Każdy przedmiot w pomieszczeniu

Ogrzewanie na podczerwień działa na zasadzie promieniowania, co oznacza, że nie nagrzewa się jedynie powietrze. Nagrzewają się wszystkie ściany, podłogi oraz meble, dzięki czemu prędkość ogrzewania pomieszczenia jest niezwykle wysoka. Urządzenie sterowane jest przy pomocy pilota lub dedykowanej aplikacji, co umożliwia pełną synchronizację wielu urządzeń wewnątrz całego domu. Po co ogrzewać pokój, z którego ma się zamiar wyjść? W przypadku ogrzewania emitującego promieniowanie podczerwone nie jest to problemem. Energia elektryczna będzie dostarczana i w bardzo wygodny sposób ogrzeje przestrzeń pomieszczenia. Po wyłączeniu paneli ogrzewać będą w dalszym ciągu nagrzane wcześniej przedmioty.