Dyskrecja a karmienie piersią – czy to możliwe?

O tym, że naturalne karmienie piersią przynosi wiele korzyści dla niemowlaka mówi się już od pokoleń.

Specjaliści jednogłośnie przekonują, że mleko mamy jest doskonale dostosowane do potrzeb i możliwości trawiennych dziecka. Wpływa a jego poprawny rozwój oraz wzmacnia odporność. Karmienie pozwala także na zbudowanie emocjonalnej więzi pomiędzy maleństwem a jego mamą. Przydatne na ten wyjątkowy czas mogą okazać się ubrania do karmienia piersią.

Dyskrecja a karmienie piersią

W pierwszych miesiącach życia dziecka, mamy zmuszone są karmić nawet kilkanaście razy w ciągu doby, co oznacza, że odbywa się to w różnych miejscach i warunkach. Nie każdy toleruje jednak karmiące mamy w przestrzeni publicznej. Nie trudno o wścibskie spojrzenia i komentarze. Rozwiązaniem jest właśnie odzież do karmienia piersią.

Zalety odzieży do karmienia piersią

Odzież do karmienia piersią ma wiele zalet. Przede wszystkim, mamy nie muszą się obawiać, że pokażą za dużo. W takich ubraniach najczęściej wbudowane są błyskawiczne zamki na wysokości biustu. Dzięki temu maleństwo ma łatwy dostęp do piersi, a mama nie musi się rozbierać. Tego typu ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie podrażniają skóry dziecka. Ponadto, są wygodne i nie ograniczają ruchów.

Będąc mamą nadal możesz być modna

Ubrania do karmienia piersią pozwalają młodym matkom na zachowanie stylu. Obecnie na rynku dostępny jest bowiem szeroki wybór odzieży przeznaczonej do karmienia. Dzięki temu zarówno mamy, które najlepiej czują się w eleganckich i wizytowych ubraniach, a także te, które stawiają na casualowy styl, znajdą coś wyjątkowego dla siebie. W sklepach można znaleźć między innymi eleganckie sukienki i koszule, a także wygodne bluzy czy t-shirty.

Odzież do karmienia od Koszulove.com

Szeroki wybór ubrań do karmienia piersią oferuje sklep internetowy www.koszulove.com. W kolekcji znajdują się zarówno eleganckie modele, które sprawdzą się podczas chrztu, ślubu czy uroczystej kolacji, jak również odzież do karmienia piersią, która ułatwi młodym mamom wykonywanie codziennych obowiązków. Sklep oferuje kilkanaście modeli sukienek, bluz, bluzek, koszul, a także biustonoszy do karmienia. Odzież dostępna jest w różnych kolorach i wzorach. Ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu posłużą każdej mamie przez długi czas.