Bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi odmładzające

Obecnie wiele salonów kosmetycznych posiada zaawansowane maszyny i urządzenia do przeprowadzania szerokiej gamy zabiegów odmładzających, oczyszczających i peelingi twarz i ciało stymulujących produkcję kolagenu.

Możesz również wybrać dowolną opcję peelingu, od ultradźwiękowego, kwasowego do hydro peelingu, zabieg o częstotliwości radiowej lub wyszczuplający masaż próżniowy. W profesjonalnych salonach kosmetycznych możemy również poddać się depilacji laserowej, terapii światłem LED lub tlenem, wykonać makijaż permanentny, mikrodermabrazję czy mezoterapię igłową i bezigłową.

Bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi odmładzające

W salonach kosmetycznych możemy odpowiednio zadbać o skórę

Odpowiednio wykonane zabiegi przez doświadczonych kosmetologów to zmniejszone ryzyko powstania przebarwień i blizn, a procedury są bezpieczne, nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne i można po nich bezpośrednio wrócić do swoich zajęć, nie jest wymagana żadna rekonwalescencja. Naskórek pozostaje nienaruszony i nieuszkodzony podczas tego typu zabiegów, w przeciwieństwie przykładowo do ablacyjnego laserowego odnawiania powierzchni skóry.

Możemy również w gabinetach kosmetycznych poddać się terapii ultradźwiękami. Bardzo ważnym elementem zabiegu ultradźwiękowego jest zastosowanie żelu przewodzącego. Stosowanie żelu jest niezbędne i wiedzą o tym ci z nas, którzy kiedykolwiek byli poddawani zabiegom ultrasonograficznym. Żel działa jak substancja przewodząca i służy do penetracji fal na odpowiednią głębokość. Ponieważ żel omija również górną warstwę skóry, w gabinetach kosmetycznych często stosuje się specjalnie skomponowane żele ujędrniające i napinające skórę. Ich składniki odżywcze wnikają w głębokie warstwy skóry, aby ich działanie było lepsze.

Ofertę salonu kosmetycznego znajdziesz na stronie bio-clinic.pl. Z pewnością regularne wizyty w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym pomogą każdemu zadbać o skórę i zachować jej promienny wygląd na dłużej. Coraz częściej również panowie korzystają z różnorodnych zabiegów upiększających i odmładzających, aby dobrze wyglądać, i nie ma w tym nic dziwnego. W wielu gabinetach medycyny estetycznej znajdziemy zabiegi przeznaczone specjalnie dla mężczyzn.