Aranżacje łazienki z białymi płytkami

Dzięki różnym rozmiarom, kształtom i fakturom płytek białych dostępnych w sprzedaży możesz w swojej łazience uzyskać różnorodność wyglądu, efektów wizualnych.

Jeśli chodzi o planowanie nowego wyglądu łazienki, może to być trochę przytłaczające. Wybór płytek znacznie się zwiększył i choć jest to świetna wiadomość, może również utrudnić podjęcie decyzji o wystroju. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o pomysły na płytki łazienkowe.

Aranżacje łazienki z białymi płytkami

Jak ciekawie urządzić łazienkę z białym gresem

Przy tak wielu kolorach i wzorach dostępnych w ofercie sklepów, pomysły na białe płytki łazienkowe mogą wydawać się trochę nudne. Jednak odpowiednio dobrane białe płytki łazienkowe mogą być podstawą wielu ciekawych i pięknych projektów. Nie tylko istnieje wszechstronność w rozmiarach, kształtach i fakturach białych płytek, ale dostępne są również różne kolory fug. Ułatwia to stworzenie preferowanego wyglądu pomieszczenia, a także remont łazienki bez zbędnych wydatków. Nie można zaprzeczyć, że białe płytki łazienkowe wyglądają czysto, wyraziście i świeżo.

Biel to najlepszy odcień płytek do łazienki, ponieważ można dodać wiele interesujących detali, aby wyróżnić je w wielu różnych stylach. Aby uzyskać subtelny wygląd, białe płytki z teksturą dają więcej wymiaru i zainteresowania niż standardowe płytki gładkie matowe lub błyszczące. Alternatywnie, z gładkimi białymi kafelkami jako tłem, możesz wprowadzić inny kolor za pomocą elementów mosiężnych, fug lub odważnych płytek w innym miejscu w łazience. Świetnym sposobem na dodanie ciepła i osobowości wnętrzu są wzory i tekstury, takie jak wzorzysta, patchworkowa czy mozaikowa podłoga.

W łazience czy kuchni https://kaflando.pl/produkt/gres-bialy-polerowany/ świetnie wygląda w połączeniu z elementami drewnianymi lub kamiennymi, możemy zatem na podłogi wybrać płytki z takimi efektami. Aby uzyskać bardziej ciekawy wygląd, użyj białych płytek mozaikowych z opalizującym połyskiem jako dekoracyjnego pomysłu na białe płytki łazienkowe. Perłowy połysk pomoże zmiękczyć ostre krawędzie i wprowadzi odrobinę luksusu do łazienki. Możemy również zastosować metalowe lub szklane listwy ścienne pomiędzy płytkami. Sporo ciekawych ofert dostępnych na łamach naszego sklepu Kaflando.pl.