Porady eksperta, aby uzyskać włosy, których zawsze chciałeś

Jeśli osiągnięcie pięknych włosów jest czymś, co zbyt długo znajdowało się na Twojej liście rzeczy do zrobienia, to znalazłeś odpowiedni artykuł.

Problemy, które wpływają na kondycję i jakość włosów, zostaną rozwiązane i możesz być zaskoczony, jak łatwo możesz uzyskać tak długo poszukiwane, wspaniałe włosy!Ciężkich odżywek nigdy nie należy stosować na włosy cienkie lub przerzedzone. Będą tylko ścierać włosy, dzięki czemu będą wyglądać na cieńsze i cieńsze. Najlepiej stosować odżywki w piance lub w sprayu.Chociaż powinieneś często myć włosy, nie przesadzaj. Zbyt częste mycie włosów pozbawia je naturalnych olejków, co nadaje im blasku i objętości. Większości osób wystarczy mycie włosów kilka razy w tygodniu, chyba że ich włosy są szczególnie przetłuszczające się. Zbyt częste mycie sprawi, że włosy staną się suche i łamliwe.Chroń swoje włosy! Jeśli używasz ciepła do stylizacji włosów, zadbaj o ich ochronę. Podczas gdy prostownice, suszarki i lokówki mogą dać Ci piękne włosy jednego dnia, następnego mogą sprawić, że Twoje włosy będą puszące się i pozbawione życia. Zawsze używaj produktów, które chronią włosy przed wysoką temperaturą i zainwestuj w prostownicę ceramiczną.Pomyśl o tym, co jesz, jeśli twoje włosy wydają się być pozbawione życia lub matowe. Aby uzyskać jak najzdrowsze włosy, włącz do swojej diety dużo kwasów tłuszczowych, witaminy E i żelaza. Jeśli masz trudności z dodaniem tych rzeczy do swojej diety, rozważ zażycie multiwitaminy.Ważne jest, aby włosy i skóra głowy dostały wystarczającą ilość naturalnego oleju. Aby równomiernie rozprowadzić naturalny olejek do włosów, spróbuj pochylić się i przeczesać skórę głowy i włosy tyłem do przodu. Porady eksperta, aby uzyskać włosy, których zawsze chciałeś

Rób to, aż twoja skóra głowy zacznie mrowić.

Kontynuuj delikatny masaż opuszkami palców.Użyj ręcznika, aby maksymalnie wysuszyć włosy przed suszeniem. Podczas suszenia włosów używaj najchłodniejszego możliwego ustawienia, aby uniknąć uszkodzeń. Nie pozostawiaj suszarki w tym samym miejscu na dłużej niż kilka sekund i trzymaj ją kilka centymetrów od głowy.Wiele osób uważa, że ​​regularne przycinanie włosów spowoduje szybszy wzrost włosów, ale niekoniecznie jest to prawda. Głównym powodem, dla którego warto podcinać włosy, jest zapobieganie rozdwajaniu się końcówek, które wyglądają bardzo nieestetycznie i mogą powodować dalsze uszkodzenia włosów.Nie szczotkuj ani nie czesz włosów, gdy są mokre. Włosy są bardzo kruche, gdy są wilgotne i ważne jest, aby przed ich rozczesaniem lub szczotkowaniem poczekać, aż włosy będą przynajmniej w większości suche. Używana szczoteczka również powinna mieć miękkie włosie.Nie szczotkuj ani nie czesz włosów, dopóki nie będą całkowicie suche. Wybierz grzebień z szerokimi zębami i szczoteczkę z miękkim, elastycznym włosiem. Spróbuj zacząć czesanie od dołu, ostrożnie usuwając kołtuny, a następnie idź w górę.Kiedy idziesz spać w nocy, wyjmij wszystkie spinki lub opaski, które masz we włosach. Kiedy twoje włosy są ściągnięte do tyłu i poruszasz się, możesz spowodować, że włosy się zerwą. Jeśli to możliwe, użyj satynowej poszewki na poduszkę, aby włosy ślizgały się podczas snu.Po przeczytaniu tego artykułu piękne włosy powinny wreszcie być w Twoim zasięgu! Spróbuj zastosować wskazówki, które przeczytałeś tutaj, aby uzyskać lepszą kontrolę, kondycję i styl. Utrzymanie zdrowych i pięknych włosów wymaga uwagi i zaangażowania, ale jak wkrótce się przekonasz, warto się na to włożyć!