Panele ogrodzeniowe z drutu stalowego

Właściciele domów, którzy chcą zadbać o właściwe ogrodzenie posesji, mogą obecnie wybrać bardzo solidne panele ogrodzeniowe.

Składają się one z prętów stalowych, które zgrzewane są na gorąco, dzięki temu jest to ogrodzenie sztywne w odróżnieniu od popularnych ogrodzeń siatkowych. W tym przypadku stosuje się różne grubości drutów poziomych oraz pionowych, od 3 do 5 mm. Producenci oferują różne wysokości, od 100 do 240 cm, dzięki czemu można łatwo dobrać rozmiar do potrzeb. Zaletą paneli ogrodzeniowych jest także możliwość łatwego docięcia w przypadku szerokości.

Panele ogrodzeniowe z drutu stalowego

Zalety ogrodzeń panelowych

Panele ogrodzeniowe z drutu to jedna z najtańszych metod ogrodzenia terenu wokół domu czy też wokół firmy. Są to wytrzymałe systemy, które dodatkowo charakteryzują się niską ceną w porównaniu z innymi ogrodzeniami. Możemy montować je do już istniejących słupków, przykładowo kiedy demontujemy stary płot, możemy wykorzystać panele ogrodzeniowe do okrągłych czy też prostokątnych słupków, które były wykonane do poprzedniego ogrodzenia. Innym pomysłem jest wykorzystanie nowych słupków, prostokątnych, do których ogrodzenie montowane jest przy pomocy obejmy skręcanej śrubą. Ma to wiele zalet, montaż jest szybki, dodatkowo nie potrzebujemy specjalistycznych urządzeń, aby przygotować ogrodzenie.

Drut wykorzystywany do produkcji paneli ogrodzeniowych jest ocynkowany, dzięki czemu jest odporny na korozję. Można wybrać różne kolory z palety RAL, siatka malowana proszkowo będzie bardzo wytrzymała i odporna na działanie czynników atmosferycznych. Producenci oferują również furtki oraz bramy przesuwane lub skrzydłowe. W ten sposób możemy przygotować ogrodzenie całej posesji, często ogrodzenia tego typu wykorzystywane są w przypadku terenów przemysłowych, obiektów sportowych oraz na posesjach prywatnych.

Ogrodzenia panelowe wraz z akcesoriami niezbędnymi do montażu możemy zamówić na stronie internetowej sklep.montarogrodzenia.pl. Są to ogrodzenia, które cieszą się dużą popularnością ze względu na bardzo korzystną cenę, jak również łatwość montażu oraz możliwość zastosowania do różnego rodzaju słupków zarówno prostokątnych, jak również okrągłych.